Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Audi Vs Mercedes Vs Bmw

Abdullahcan Mara

Önerilen Mesajlar

Eski nesil BMW dizelleri pek önermiyorlar, E90 163'lüklerle devrim yapıldığı söyleniyor. Ama ne olursa olsun 20 boy çok fazla yav :blink::)

Sen aklımda hep mersocu olarak kalmışın. "Ya da biliyordu"yu ekleme gereği duymadım o sebeple. Tabi bir de BMW fanı olarak başka herhangi bir markaya herhangi bir sebeple "fan" olmanın bana manasız gelmesiyle alakalı da olabilir :zha:

8'i alıyordun ve almadın? Ömürlük pişmanlık sebebi olur o :(:P

Annemin eski araba takıntısı iste :) en son sıfır a3u bile almadı masraflı olur diye.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BMW 'nin detaylarını öğrenmiyor/öğrenemiyor olmamın sebebi araştırmıyor olmam. Araştırmamamın sebebi ise sevipte borç harç almak istememem. Şayet ona verecek param yok henüz :)

e bilmediğin şeyi niye yazıyon E92 vs diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 boy lafın gelişi tabi tam olarak ölçemedim ama aynada baya bi küçüldü. Zaten fabrika verisinde 1sn daha hızlıymış o kasa bmw ler. Birde bmw de tektim ix 35 te ortalama 85kg 3 kişi vardı. Yanlız bmw mercedes bu araçların aktarımı gerçekten farklı. Nasip olursa bende c180 peşindeyim. Prestiji verdiği güven konfor başka bence.

Prestiji fazla önemsememeye çalışan biriyim de o verdiği güven tehlikeli derecede iyi :D

Annemin eski araba takıntısı iste :) en son sıfır a3u bile almadı masraflı olur diye.

Ben anlamadım şimdi, 8 eski araba takıntısına kurban gitti de sıfır a3'e niye yok dedi?

Bir de sen hala eski araba, SL filan ile yanıp tutuşmuyon mu hem eskisi olmuyo hem yenisi olmuyo

BMW 'nin detaylarını öğrenmiyor/öğrenemiyor olmamın sebebi araştırmıyor olmam. Araştırmamamın sebebi ise sevipte borç harç almak istememem. Şayet ona verecek param yok henüz :)

La 32 kere söylüyoz sana detaylarıyla her lafı geçtiğinde. Hiç dinlemion beni hiç!!!

Sana F30 328i yakışır panpa  :kıhkıh:

Alırsan "yanlışlıkla" ayağını bacağını kırıp iyileşene kadar şöfööörlüğünü yapabilirim :kop: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e bilmediğin şeyi niye yazıyon E92 vs diye :D

Kulaktan dolma bilgiler işte :) (öyle hatırladım cidden)

La 32 kere söylüyoz sana detaylarıyla her lafı geçtiğinde. Hiç dinlemion beni hiç!!!

Sana F30 328i yakışır panpa  :kıhkıh:

Alırsan "yanlışlıkla" ayağını bacağını kırıp iyileşene kadar şöfööörlüğünü yapabilirim :kop:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-boylesi-yok-m-tamponlar%2Ckatlanir-ayna%2Cisitma%2Cgeri-gorus%2Cf1-146146192/detay

Tamam ben bunu alıyorum sonra bacağımı kırıp seni arıyorum ok? :s19:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Şehiriçi 10 litre içer işte en fazla tabi abuk sabuk sürüş olmayacak daha sakin olursa biraz daha düşer bu sefer tsi gibi akmaz araba fark o :) kuzenimde var onun ortalaması 10'idi. Ben sakin sürdüm düşürdüm kaç olduğunu hatırlamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa karma olarak 8 ama bir hayli seri doğrusu :) 

Maşallah dizelle 8 litre yaktığınıza göre cc'de 12-13 leri görmeniz içten değil gibi :)

ama otomatik vitesin faydası çok olur düz vitesten sonra belki yakıt tüketimini çok etkiler .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa karma olarak 8 ama bir hayli seri doğrusu :)

ama otomatik vitesin faydası çok olur düz vitesten sonra belki yakıt tüketimini çok etkiler .

Ekstra bir sıkıntı var. Öldürseniz 8 yakmamalı.Ben göstergeye 8 göstertemiyorum bile seri meri.

Depo ölçümü şehir içi 8 mümkün de yine de ciddi sert kullanım olur.

Benzinlide aynı kullanımla rahat katlanır bu tüketim, bakınız ekobuust :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekstra bir sıkıntı var. Öldürseniz 8 yakmamalı.Ben göstergeye 8 göstertemiyorum bile seri meri.

Depo ölçümü şehir içi 8 mümkün de yine de ciddi sert kullanım olur.

Benzinlide aynı kullanımla rahat katlanır bu tüketim, bakınız ekobuust :D

yoo ben farkındaysanız karma dedim zaten yani CC ye göre karşılaştırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.