Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Style Mi? Style Plus Mı? Sorun Büyük :)

Alper Alp.

Soru

Arkadaslar merhaba.2011 sedan dizel style alma arifesindeyim. Anlaştıgım aracın style oldugu soylenıyor henuz servıs vs gostermedım.Ama aracta parka sensoru,kararan ayna vs yok.Bu ozelikler style plus paketlerdemı var? YoksaAlacagım arac 2011 oldugu guncel olmadıgı ıcınmı yok dogrusu anlayadım.Tecrubelı arkadaslar  bılgılerınızı paylasırsanız sevınırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaslar merhaba.2011 sedan dizel style alma arifesindeyim. Anlaştıgım aracın style oldugu soylenıyor henuz servıs vs gostermedım.Ama aracta parka sensoru,kararan ayna vs yok.Bu ozelikler style plus paketlerdemı var? YoksaAlacagım arac 2011 oldugu guncel olmadıgı ıcınmı yok dogrusu anlayadım.Tecrubelı arkadaslar  bılgılerınızı paylasırsanız sevınırım.

Plus pakette otomatik park katlanır ayna perde hava yastığı ve ısıtmalı ön cam var. Dolayısıyla sensör olması gerekir. Siz bence o araç trend x mi style mi ona emin olun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Style plus da bluetooth sesli komut ısıtmalı öncamlar var benim style aracımda yok ama sizin baktığınızda park sensörü yok diyorsunuz büyük ihtimal trend X araçtır ve 95 hp olması gerekir. Benim Style aracımda park sensörleri otomatik park etme far yağmur sensörleri var.

Teoman Akyar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.