Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dizel Focus'a Özel Kredi İmkanı Başladı;30 Bin Lira %0 Faiz 20 Ay

Önerilen Mesajlar

Hayalinizdeki dizel Focus’lar şimdi 30.000 TL’ye 20 ay %0 faiz fırsatıyla sizi bekliyor. Fiesta ve diğer tüm Ford binek araç modelleri ise 18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz fırsatıyla!

Vakit kaybetmeden bir Ford yetkili satıcısına gelin, Ford binek modellerinde Mayıs ayına özel fırsatlardan yararlanın.

Üstelik, Mayıs ayı boyunca Fiesta Titanium alanlara 1.945 TL değerinde X paketi hediyemiz.

Detaylı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673 (444 FORD)'u arayın.

Nisan detayları

Makyajlı Focus'a hazırlık :yeah:

IpFV7L2.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomobil satışlarında geçen yılın aynı dönemine oranla %25 düşüş var; yani "breys yorself,makyajlı focus kampanyaları da ar kaming"

Bir şeytan da dürtüyor; makyajlı kasa ile birlikte 1.5 ecoboost titanium x ile takasa gir; hem ecoboosta, dokunmatik ekrana ve kol dayamaya kavuş hem de modeli sıfırla...

Fikri olan?  :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha çok kampanya görürüz.

Bu arada fiyatlar güncelleniyor, bakalım indirim mi bindirim mi?

Bir şeytan da dürtüyor; makyajlı kasa ile birlikte 1.5 ecoboost titanium x ile takasa gir; hem ecoboosta, dokunmatik ekrana ve kol dayamaya kavuş hem de modeli sıfırla...

Olumlu düşünüyor ve Otosan'ın mecburen 1,5 EB 150 veya 180 PS getireceğini umuyorsun anlaşılan.

Getirirlerse fiyata bakar ama değişim düşünülebilir tabii. 

Merak ediyorum atmosferik 1,6 ısrarı sürecek mi?

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik talebi olduğu için ve yeni otomatiklerde 2015 de geleceğinden %100 sunarlar ki benim eklediğim listede vardı bu motor.

Sonra kalkar inş :)

Buarada bugün Mini Hafif Ticarinin Lansmanı yapıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha çok kampanya görürüz.

Bu arada fiyatlar güncelleniyor, bakalım indirim mi bindirim mi?

Olumlu düşünüyor ve Otosan'ın mecburen 1,5 EB 150 veya 180 PS getireceğini umuyorsun anlaşılan.

Getirirlerse fiyata bakar ama değişim düşünülebilir tabii. 

İster istemez olumlu düşünüyorum; 180 bg değilse bile 150 bglik versiyonu denerler bence... Tabi nasıl olsa satamıyoruz, 1.0 ile yola devam da derlerse şaşırmam...

Fiyatın da son tahlilde pek makul olmasını beklemiyorum ama kampanyalarla arayı kapatmaya çalışırlar gibi...

1.0 satışları tozu dumana katmadığı sürece 1.6 atmosferik de gelir sanki?...

Hep varsayım hep varsayım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün şirketin Midplus TDİ 90bg Golf'ünü otoparkta şöyle bir kullandım. :) Corsa satılıp alınır gibi geldi valla. :) 68,5 kağıtlık faturası var o ayrı tabii.  :kıhkıh:

1. Ford kampanyalarında Golf'ün işi ne?

2. Corsa satılıp alınacak çok araba var...

3. Kaşıntı başlamış ufaktan, şimdiden geçmiş olsun, ya da hayırlı olsun, nasıl baktığına bağlı...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni kasadan bayilerin haberi var ancak ne zaman ve nasıl bir araç geleceğinden haberleri yok buda bir belirsizlik haliyle ama bana kalırsa bu kampanyaların yapılmasının nedeni stokları bir an önce bitirip yeni kasanın getirilmesi çalışmalarına başlamak tabi birde bu gün yayınlanan http://galeri.sozcu.com.tr/2014/foto/genel/turkiyede-en-cok-satan-otomobiller.html   bu haberde gördüğüme göre satış oranları %50 düşmüş tabi buda farklı bir faktör stok değilde satışların düşüşü de olabilirmi diye düşünmüyor değilim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.