Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şeker Kırmızı Ecoboost St Oldu...

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

Bir mahrusu yoksa aracınıza sadece görsel olarak ne kadar harcadınız. Yani böyle bir araç sahibi olmak istersem ne kadar harcamam gerekir o yüzden soruyorum. Yazılım vs hariç benim önemli olan dış görünüşü :)

İlk sayfayı okudunuz mu ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet hocam okudum ama belki daha vardır 6 sayfa ya daha yapıpda yazmadıkları vardır ondan sordum eğer hepsi bu kadarsa gayet iyi :)

Valla dış görünüş olarak eğer ST istiyorsanız yapılabilecek her şeyi Serdar abi yapmış zaten,aşağı yukarı sıfırdan yapmak bu civarlarda bir şey tutar. Fakat titanium x dışında bir model alırsanız mercekli far almanız gerekecek ekstra olarak. Serdar abinin yazdığı kit fiyatına far dahil mi bilmiyorum ama dahil değilse bir binlikte farlar için ekleyin,ayrıca jantlarıda eski aracından sökmüştü,kendi seçiminize göre birde jant masrafı ekleyin siz ona göre hesaplayın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olmuş iyi günlerde kullanın, arka tampon komple değişmesi mi gerekiyor? sadece alt ek olarak mı değişiyor?

Piyasada yan sanayi alırsanız ekin klipsleri uymuyor ya işlem yapıp o şekilde takacaksınız yada sadece orjinal ek alırsanız sorunsuz olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.