Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şeker Kırmızı Ecoboost St Oldu...

Önerilen Mesajlar

özellikle sordum :)

demek ki neymiş, hiç te "leylek gibi" yok "tay" gibi vs. bi durum olmuyormuş. mis gibi duruyor valla. ben bu jantları ciddi düşünüyorum ama canlı görmek iyi oldu. hocam sana zahmet bide arabanın poposundan doğru şöyle sağlı sollu çekiversene :)

Bıcı bıcı olsun temiz temiz çeker atarım [emoji2][emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vayss hayırlı olsun abicim :)

Focus 3un tek janti budur

özellikle sordum :)

demek ki neymiş, hiç te "leylek gibi" yok "tay" gibi vs. bi durum olmuyormuş. mis gibi duruyor valla. ben bu jantları ciddi düşünüyorum ama canlı görmek iyi oldu. hocam sana zahmet bide arabanın poposundan doğru şöyle sağlı sollu çekiversene :)

Ya geçen günde düşündüm bunuda 225 lastikle evet oyle bi durum var ama 235 lastik daha iyi dolduruyor çamurluğu o yüzden kötü durmuyor. En azından yaylida yaysizda kullanan birisi olarak bunu rahatlikla söyleyebilirim

8762652c68b8b94843386d68a6a692c8.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar'ım keyifle kullan kardeşim...

Teşekkür ederim Abi'm

Ya geçen günde düşündüm bunuda 225 lastikle evet oyle bi durum var ama 235 lastik daha iyi dolduruyor çamurluğu o yüzden kötü durmuyor. En azından yaylida yaysizda kullanan birisi olarak bunu rahatlikla söyleyebilirim

Teşekkürler Sabri [emoji106][emoji106]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya sabri valla ben 18 i yaysız kullanmaktan bile çekiniyorum,sen bide güzel çukurlu istanbul yollarında bu arabaya yay taktın ya helal :) gerçi aldın sonra başına belayı ama neyse o da halloldu :) lastik boyutu net hocam, 235*40*18... yayı falanda boşver. senin araba bence gayet güzel duruyor şuanda. bide şu marşpiyellerini boyatsan tadından yenmez...

Serdar hocam, geçenlerde Kaan abi yazıyordu. direksiyon kutusuna stoper takmak lazım diye. sende de 18 var (öncedende vardı gerçi). dikkate alıyorsun dimi bunu, kutuyu elimize almayalım sonra ? :)

yalnız sabri... ozan bir başlıkta makyajlı focusun klavuzunu paylaşmış. süper jantlar var. akıllara zarar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya sabri valla ben 18 i yaysız kullanmaktan bile çekiniyorum,sen bide güzel çukurlu istanbul yollarında bu arabaya yay taktın ya helal :) gerçi aldın sonra başına belayı ama neyse o da halloldu :) lastik boyutu net hocam, 235*40*18... yayı falanda boşver. senin araba bence gayet güzel duruyor şuanda. bide şu marşpiyellerini boyatsan tadından yenmez...

Serdar hocam, geçenlerde Kaan abi yazıyordu. direksiyon kutusuna stoper takmak lazım diye. sende de 18 var (öncedende vardı gerçi). dikkate alıyorsun dimi bunu, kutuyu elimize almayalım sonra ? :)

yalnız sabri... ozan bir başlıkta makyajlı focusun klavuzunu paylaşmış. süper jantlar var. akıllara zarar...

Onu görmedim ben ama 18 tek jant var galiba yine onuda lansmanda görmüş olduk zaten
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen Ozan olayın kokusunu almış gerekli gösterimi yapmış, eyvallah :)

bende ilk sıra en sağdakini alayım...gerçekten çok güzel jantlar var... Başım döndü...yeni zetecS jantı da çok iyi ama eskisini (MK3 Zetec) tercih ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.