Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka Koltuk Kısmından Gelen Gıcırtı Sesi

Zeki Diri

Soru

Selamlar,

Araç daha 3000 km de  sağ arka koltuğa birisi oturduğunda sinir bozucu bir gıcırtı sesi geliyor,servise gittim ne hikmetse servis danışmanı araca bindi ses gelmedi kullanırken gıcır gıcır ses sinir bozuyo karşılasan oldumu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Selamlar,

Araç daha 3000 km de  sağ arka koltuğa birisi oturduğunda sinir bozucu bir gıcırtı sesi geliyor,servise gittim ne hikmetse servis danışmanı araca bindi ses gelmedi kullanırken gıcır gıcır ses sinir bozuyo karşılasan oldumu?

zeki bey focusların arka koltukları 2+1 şeklinde parçalı olduğundan bu sıkıntı oluyor.Çaresi ise koltuğun kancasının tutunduğu demiri yağlamak ya da koli bantı ile bir kaç tur sarmak.Sorunu çözecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Gıcırtı Sesi sağ taraftaki koltuktan geliyor. Ancak 2nci farklı bir ses (cırcırcır şeklinde dönme sesi gibi) daha geliyor. O 2nci ses emniyet kemerinin olduğu yerden geliyor sanki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Gıcırtı Sesi sağ taraftaki koltuktan geliyor. Ancak 2nci farklı bir ses (cırcırcır şeklinde dönme sesi gibi) daha geliyor. O 2nci ses emniyet kemerinin olduğu yerden geliyor sanki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Emniyet kemerinin oradan gelen gıcırtıya 3 farklı servis (Ordu Altaş-B.Çekmece Çetaş-Sancaktepe Atılgan) çare bulamadı.Aracım sol direkten gelen gıcırtı yüzünden 2 gündür Haramidere Kent-fordda yatıyor.Ustaya sesi duyurduktan sonra yeter artık bu sesi halledin dedim.Eğer yapamazsanız mühendis yardımı alın dedim.Bekliyoruz bakalım 2. günün sonunda aracınız hazır haberi gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Emniyet kemerinin oradan gelen gıcırtıya 3 farklı servis (Ordu Altaş-B.Çekmece Çetaş-Sancaktepe Atılgan) çare bulamadı.Aracım sol direkten gelen gıcırtı yüzünden 2 gündür Haramidere Kent-fordda yatıyor.Ustaya sesi duyurduktan sonra yeter artık bu sesi halledin dedim.Eğer yapamazsanız mühendis yardımı alın dedim.Bekliyoruz bakalım 2. günün sonunda aracınız hazır haberi gelmedi.

Ufuk, duydun tabi makyajlı focuslar Ocak'ta TR de olacak diye, :):):):):):):):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde koltuktan değilde müziğin sesini açınca sol arka kapı içinden ses geliyor.Tıpkı kapı ceplerine sert birşey koyduğumuzda tıngırdarya müzikle birlikte aynı ses.Kapı bileşenlerinden değilde içinden geliyor ses.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimde koltuktan değilde müziğin sesini açınca sol arka kapı içinden ses geliyor.Tıpkı kapı ceplerine sert birşey koyduğumuzda tıngırdarya müzikle birlikte aynı ses.Kapı bileşenlerinden değilde içinden geliyor ses.

içerdeki sünger oynayıp ses yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.