Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus 3 Hangi Çeyrekte Hangi Özellikler

Orhan Gökçe

Soru

07.08.2012 

üretim tarihli focus hb style paketli aracım var.Bir yerlerde okumuştum ilk çeyrekte ki modeller de farklılık ikinci çeyrektekilerde farklılık var diye..

tam hatırlayamıyorum..

belli tarihlerde üretilen focusların belli özellikleri gibi bilgiler hakkında bilgisi olan var mı :)

cümle eğik büğük oldu ama anladın sen onu:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sitede çok yazdık çizdik.Donanım başlıkları ve genel focus 3 başlığında olabilir.

Bakmanız tavsiye.

Ayrıca yine eski kataloglar sitede yüklü yine onlara bakarak kıyas yapılabilir.

Armut piş olmasın :yeah:

Not: Tarihler ile net konuşmak zor sonuçta buradaki kimse ford'da üretimi pazarlayan düzenleyen kimse değil bilemiyorumz ne nezaman tam olarak değişti. 

Neden farklılığı merak ediyorsunuz ben onu anlamadım.Sizin aracı tespit etmek için mi yoksa can sıkıntısından mı boşuna yorulmak istemem açıkcası. Başlık da yer alan hangi çeyrek olayını da anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlginize teşekkürler..

Bunları elbetteki armut piş mantığı ile laf olsun diye sormuyorum..

Bu forumun özellikle Focus 3 kısmının ilgimi çeken çoğu kısmını okudum ve aracımı daha iyi tanımak için bazı sorular  soruyorum.Herhangi bir nedenle sizi boşa yormak gibi bir düşüncem yok!

---

Cem Bey Ford ETISi de buradan duymuştum ve oradan giriş yapmıştım.Sigma motoru da ilk defa orada okumuştum.Daha çok merak ettiğim Mehmet DEMİR beyin dediği konu.Mesela bazen atıyorum style paket oluyor ama iki style pakette bile değişiklikler olabiliyor.Bir arkadaşın Honda CIVIC aracında olan pekçok (aklıma gelen yan aynaların kapanma) özelliği daha sonraki yılda konulmadığını görmüştüm.Tam anlatabildim mi bilemiyorum..

Cem Bey bu ETİS hakkında önemli gördüğünüz bilgileri tekrar paylaşırsanız memnun olurum.Orada "Araç yazılım bilgisi seçtiğiniz araç için mevcuttur. Daha fazla bilgi görüntülemek için buraya tıklayınız.

"

yazısının güncel yazılımların serviste yüklenebileceği ekran-yol bilgiayarı vb. gibi yazılımlar olduğunu düşündüm doğrumuyum?

-----------

Tekrar hepinizin ilgilerinize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracınızda otomatik park varsa, bu başlıkda ki style adı altında geçen şeyler sizin için geçerli bişey değişmedi yani

Style olduğu halde otomatik park yoksa misal o zaman eski donanım listesine ait oluyor araç bunu da forumdaki eski donanım başlığında bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford etisde yeni aldığım fakat elime geçmeyen aracım sorguladım araç yazılımı/değişiklikler ve yüklemeler menüsünde takılı modüller kısmında uzaktan anahtarsiz giriş modülü yazıyor bilgisi olan var mı

Forumu araştırmanız yararınıza olacak, konu dışı iletiler ile cevap alamazsınız ne yazıkki.

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hokus-focus-160013364/detay

yukardaki ilanda 30 km altında otomatik frenden bahsetmiş.

Önceki mesajlarım da da bu tür "aracımın özelliğini" öğrenmek amaçlı sormuştum.

İlanda yanlışlık var mı?

Yoksa yarın 30 km ile bir test yapsam mı:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlanda yanlışlık var mı?

Yalnız bu araç zaten plus paketli. Aynı zamanda büyük ekranlı.. Yani ilk çeyrek üretim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlanda yanlışlık var mı?

Kurallara uygun profil resmi ekleyin yoksa eğer kurallara uygun yüklemeyecekseniz lütfen siliniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracım 07.08.2012

üretim tarihli.Ama kafama takılan nokta:katlanır aynalar ,park sensörü var ama blututh yok (aktif güvenlik varmı bakamadım)

Üretim tarihi ile donanımın alakası yok. Sizin aracınız yeni style yani ford.com.tr'de gördükleriniz var. Bu kadar basit yani.

Detayları sitemizde de mevcut. BKNZ Genel focus 3 bölümü. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.