Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Depo Ve Yol Bilgisayar Ilişkisi

Serdar Yilmaz

Soru

Merhaba Arkadaşlar, :P

Foruma yeni katıldı. Aracım F3 Style 1.6 Benzinli. 

bir sorum olacaktı. Umarım yardımcı olabilirsiniz. 

Yol bilgisayarı verilerine göre kalan 30 Km iken depomu oldurdum. İlk tıkta 43 litre aldı.

Deponun 50 litre olduğunu düşünüyorum. Bu kalan yolun 0 olduğunda depoda hala benzin  

olduğu anlamına mı geliyor. 

Bir de Araçta Bidgestone Turanza er300 lastiklerim var. Kış lastiklerini değiştirdim ve yaz lastiklerinde inanılmaz bir çekme olduğunu hissettim rot ayarı yapıldı ama usta bu lastiklerde buna benzer şikayetlerin olduğunu söyledi. sizlerde de buna benzer şikayetler oldu mu. 

teşekkürler ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Focus böyle kalan yakıt 0 yazsada oldukça fazla gidebilirsiniz. Litreye takılmamanız dileği ile.

Lastik her araçta farklı geliyor. Farklı başlık açabilirsiniz bunun için, yetkili bayiisine gidiniz sorun için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Her depoda tüm verileri sıfırlarım. Bu sabah ort 5.7, menzil 63 km gösterirken, 47 lt mazot aldım. Pompacı sanırım "tık"sesinden sonra manuel olarak biraz daha doldurdu. Bu da, Cem abinin dediği gibi; menzil 0 iken depoda 5 lt olduğunu gösteriyor. Bu yazılı olarak bir yerde geçiyor mu, onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.