Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Araç Hakkında Görüşünüzü Alabilirmiyim?

Tuncay Ç.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, Aşağıdaki linkte bulunan araç ile ilgileniyorum. sağ arka kapıda lokal boya olduğunu söylüyor buraya kadar her şey normal, yalnızca 1 gün içerisinde aracın fiyatını 38.500 TL den 37.500 TL ye bir saat öncede 36.750 TL ye indirdi. Ayrıca 1,5 yıldır aracın kendinde olduğunu söylüyor, E devletten baktım tescil tarihi 03.03.2014. Kafamı karıştıran noktalar bunlar, evham mı yapıyorum acaba? Sizin fikriniz nedir? 
Teşekkürler.

http://www.sahibinde...57160994/detay/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araca gidip baktım, Genel olarak temiz bir araca benziyordu, bir insana çarpmış kaputta ve devamında tavanda küçük bir ezik vardı. İlanda Triger ve devirdaim motorunun değiştiği yazıyordu son değişiklikte onu kaldırmış. Arka çamurluklarda belirgin ve derin çizik vardı, Açıkcası pek kafama yatmadı 36.000 TL ye kadar düşmesine rağmen vazgeçtim, geri döndüğümde ilanı kaldırmış.

Hayırlısı bakalım önümüzdeki maçlara bakacağız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlanda Triger ve devirdaim motorunun değiştiği yazıyordu son değişiklikte onu kaldırmış. triger zamanla sertleşiyor galiba.. belkide yüksek fiyat yazdı alan olur vs.  zaman vazgeçilmiş hayırlısı olsun.Allah kaza bela vermesin

Osman Dilek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-ford-focus-157489626/detay/ linkindeki araç ile ilgileniyorum.

Araç sahibi ile görüştüm, ama tutarsızlıklar var. Aracın bir akrabası tarafından Adana dan alındığını önceki plakasını bilmediğini söylüyor, Tramerden verdiği Şasi no ile sorgulama yaptım, eksik / yanlış bilgi uyarısı geldi, teyit ettim yine aynı mesajı aldım. Plaka il sorguladım tramer kayıtlarında böyle bir araç olmadığını söylüyor. E-Devlet ten araç sorgulama yaptım tescil tarihi vs. görünüyor.

Hadi bunlar bir şekilde çözülür diyelim, Ben Yetkili servise gidip ön bilgi alıp Ford ustasına götürmek istiyorum dedim, araç sahibi ise Computest konusunda aşırı ısrar etti. Bu konuda kararımı yarın vereceğimi söyledim.

Acaba siz ne düşünüyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1si. İlan yayında değil.

2si. Şasi no.yu sigortacıya sorgulattırın herşeyi çıkıyor. Elinizdeki şasi noyu kontrol edin yanlış eksik olabilir.

3.sü Ford Yetkili servisler ekspertiz raporu falan çıkartmıyor özel servislerde yaptırmalısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1si. İlan yayında değil.

2si. Şasi no.yu sigortacıya sorgulattırın herşeyi çıkıyor. Elinizdeki şasi noyu kontrol edin yanlış eksik olabilir.

3.sü Ford Yetkili servisler ekspertiz raporu falan çıkartmıyor özel servislerde yaptırmalısınız.

Benimle konuştuktan sonra kaldırmış olmalı, telefonda konuşurken ilanı inceliyordum, Ruhsatından okudu, kodlayarak  iki kez teyit ettirdim. Yetkili servisler , araç sahibi ile gidildiğinde geçmişte yapılan işlem bilgisi veriyorlar diye biliyorum. 

@ Volkan Bayındır 

Bu İlan Yayında Değildir . dıyor abı .. Ayrıca asırı ısrar ettı derken computest'e sokmamak ıcın mı ısrar ettı orayı anlayamadım ?

Aracı Computest e sokmak için ısrar etti :)  Benimle konuştuktan sonra yayından kaldırmış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimle konuştuktan sonra kaldırmış olmalı, telefonda konuşurken ilanı inceliyordum, Ruhsatından okudu, kodlayarak  iki kez teyit ettirdim. Yetkili servisler , araç sahibi ile gidildiğinde geçmişte yapılan işlem bilgisi veriyorlar diye biliyorum. 

@ Volkan Bayındır 

Bu İlan Yayında Değildir . dıyor abı .. Ayrıca asırı ısrar ettı derken computest'e sokmamak ıcın mı ısrar ettı orayı anlayamadım ?

Aracı Computest e sokmak için ısrar etti : :) Benimle konuştuktan sonra yayından kaldırmış

Sok abı ama tanıdıgın bır yer olsun .. Computest'ede sok sonra o elındekı kagırla sanayıde ustan varsa yada servıs'e gıt göster ona göre onlarda baksın cıkar zaten oraya neyı var neyı yok .. Adamın dedıgı test merkezıne gıtme ama bence senın bıldıgın bır yer olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden özellikle Computest te ısrar etti onu anlayamadım. Daha önceden Computest vasıtasıyla hem aldım hemde sattım. Kafamda oluşan soru işareti donanımsal problemlere Ford ustası daha hakim olabilir Beyin, Klima, Start-Stop, vb.  bunların bir çoğunu Computestte anlamak imkansız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden özellikle Computest te ısrar etti onu anlayamadım. Daha önceden Computest vasıtasıyla hem aldım hemde sattım. Kafamda oluşan soru işareti donanımsal problemlere Ford ustası daha hakim olabilir Beyin, Klima, Start-Stop, vb.  bunların bir çoğunu Computestte anlamak imkansız.

Sana kalmıs .. O kadar cok kötu nıyete alısmısıskı ıyı nıyetımızın ıstısmar edılmesıne :) Adam ılla hanı teste falan sok ıcın rahat etsın bırsey olmadıgı gör oyle al da demıs olabılır :) Ama dedıgım gıbı ıyılık yapınca bırı bıze bıseyler arıyorz ılla kı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.