Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Cep Telefonu Alınır ?

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Telefon alınmıştır;

Sony xperia x8 vatan computer'dan %18 kdv kadar indirim kampanyası ile 469 liraya aldık. Yorumlarınız için teşekkürler.

Tele gelince, dokunmatiği şaşırttı beni bu kadar beklemiyordum. İphone kullanıcısı olarak dokunmatiği çok kullanışlı geldi bana, sony iyi iş çıkarmış bu konuda. Daha önce test ettiğim benzer seviyedeki Nokia ve Samsung'ların dokunmatikleri bu kadar kullanışlı gelmemişti bana. wifi side tatmin edici bazan gidip geldiği oluyor ama çok sorun olmuyor. Gps sinyalini geç buluyor. Android olduğu için menüsü güzel, hızı yeterli. Android marketten ücretsiz bi çok oyun program vs. indirebiliyorsun. İndirme hızıda fena değil. kamerası 3,2MP olmasına rağmen Sony lens vs. kalitesinden gündüz çekimleri gayet başarılı. Flaş olmadığı için gece çekimi ışıksız ortamda yok denebilir :D Kısaca bu fiyat aralığında dokunmatik, wifi, gps özellikli tel arayanlar için tavsiye edebileceğim bir telefon. Görünüşüde şık bana göre. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun abicim :zha:

yalnız bişey itiraf etmeliyim :) aypon yazmışsın ya diyorum aypon ne ya 5 dk dır düşünüyorum :D sonradan düştü jeton :D uykusuzluk ahhh ahh :D

:D :D :D

Sağolasın Ogün'cüm daha iyisi sana olsun Aypon5 mesela :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.