Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Cep Telefonu Alınır ?

Önerilen Mesajlar

Sağolasın abicim telimi yeni değiştirdim bende e72 aldım 2 ay falan oldu alalı. Nokia E serisi severlerdenim ben :zha:

bi 3 sene telefon ihtiyacım olmaz :)

Telleri incelerken E72 benimde dikkatimi çekti, gerçekten güzel ve kullanışlı bi telefona benziyordu. Güle güle kullan sende, iyi ve güzel haberler alırsın inş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

sonuç ne aldınız veya aldınız mı bilmiyorum ama sony ericsson xperia neo kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.. ama ayırdığınız bütçenin biraz üzerinde.. 850 civarı

Xperia x8 aldık, çok memnun eşim. Sony den başka tel kullanamıyor zaten alıştı bikere. daha öncede k750 ile w810 vardı. Bi ara Nokia ve Samsung denedi ama Sony kadar sevemedi ve kullanamadı :kop:

Xperia neo da çok hoşuma gitmişti o zaman araştırırken daha özellikli kullanışlı ve güzel telefon ama ben xperia arc ye hasta olmuştum resmen. Hem tasarımı hem özellikleri dokunmatiği vs. Eşimede istersen bu arc yada neo dan alalım dedim ama bana yeter bu x8, onlara fazladan para vermeye gerek yok dedi. Bende sen bilirsin dedim tabi :D :D

Hatta İphone dan sıkılırsam arc alayım diye düşünmedim değil hani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xperia x8 aldık, çok memnun eşim. Sony den başka tel kullanamıyor zaten alıştı bikere. daha öncede k750 ile w810 vardı. Bi ara Nokia ve Samsung denedi ama Sony kadar sevemedi ve kullanamadı :kop:

Xperia neo da çok hoşuma gitmişti o zaman araştırırken daha özellikli kullanışlı ve güzel telefon ama ben xperia arc ye hasta olmuştum resmen. Hem tasarımı hem özellikleri dokunmatiği vs. Eşimede istersen bu arc yada neo dan alalım dedim ama bana yeter bu x8, onlara fazladan para vermeye gerek yok dedi. Bende sen bilirsin dedim tabi :D :D

Hatta İphone dan sıkılırsam arc alayım diye düşünmedim değil hani.

arc ince tasarımlı hoş görünümlü bir telefon elbette. ancak ekran büyüklüğü nedeniyle çift el kullanmak zorundasınız. tek elle kullanmak imkansız. ama dediğim gibi şıklık açısından hoş olduğu tartışmasız bir gerçek.

x8 ve x10 serisinin tek kötü özelliği artık güncellenmeyecek olması. 2011 yılı içerisinde çıkan tüm xperia serisi ise 2012 nisan-mayıs aylarında androidin 2012 başında çıkacak sürümü olan 4.0 IceCream Sandwich güncellemesini alabilecek.

ama tabi ihtiyaç meselesi. eşiniz telefonundan memnun ise onun için en güzel telefon odur.

sony'nin telefonlarından benim de hiç şikayetim olmadı. çok sağlam ve stabil cihazlar üretiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arc ince tasarımlı hoş görünümlü bir telefon elbette. ancak ekran büyüklüğü nedeniyle çift el kullanmak zorundasınız. tek elle kullanmak imkansız. ama dediğim gibi şıklık açısından hoş olduğu tartışmasız bir gerçek.

x8 ve x10 serisinin tek kötü özelliği artık güncellenmeyecek olması. 2011 yılı içerisinde çıkan tüm xperia serisi ise 2012 nisan-mayıs aylarında androidin 2012 başında çıkacak sürümü olan 4.0 IceCream Sandwich güncellemesini alabilecek.

ama tabi ihtiyaç meselesi. eşiniz telefonundan memnun ise onun için en güzel telefon odur.

sony'nin telefonlarından benim de hiç şikayetim olmadı. çok sağlam ve stabil cihazlar üretiyorlar.

Eşimin güncelleme yada sürüm yükseltme gibi bi derdi olmadığı için yeterli gelir ona :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.