Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Cep Telefonu Alınır ?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar eşime cep telefonu alacağım. Sony yada Nokia ilk tercihimiz. Fiyat aralığımda max.500-550.

Dün eşim aşağıdaki şu 2 teli beğendi. İkiside sony, biri dokunmatik diğeri kızaklı. Yorum ve tavsiyelerinizi alabilirmiyim. Sizce hangisi alınır ?

Birisi bu;Sony Ericsson Hazel HB'da 400 lira, kızaklı(kırmızı renk).

diğeride bu ; Sony Ericsson Xperia X8 Vatan'da kdv kadar indirimden dolayı 459 lira dokunamtik(beyaz renk)

Özellikleri hemen hemen aynı, ikisindede wi-fi,gps, 3g vs. mevcut. Başlıca farkları hazel tuşlu kızaklı, x8 dokunmatik. tuşlu olanda görüntülü görüşme var dokunmatikte yok. tuşlu olanın internet hızı daha yüksek, dokunmatiğin kamerası 3,2 diğeri 5 MP. dokunmatik android işletim sistemi diğeri standart. Bunun dışında pek farkları yok özellik olarak. Görünüm olarak hazel yani tuşlu kızaklı daha hoş gibi geldi bize. Ama dokunmatik de fena değil.

Benzer özellik ve kalitede tavsiyelerde dikkate alınır ama sanırım bu 2 sinden biri olucak yüksek ihtimal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-galaxy-gio-s5660-2-gb-hafiza-karti-hediye-/ProductDetails.aspx?productId=telcepsams5660&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMS5660-G

Abi ben de T20 ile gio arasında kaldım bunu çok methediyorlar sende bir bak istersen

Arkadaşlar eşime cep telefonu alacağım. Sony yada Nokia ilk tercihimiz. Fiyat aralığımda max.500-550.

Dün eşim aşağıdaki şu 2 teli beğendi. İkiside sony, biri dokunmatik diğeri kızaklı. Yorum ve tavsiyelerinizi alabilirmiyim. Sizce hangisi alınır ?

Birisi bu;Sony Ericsson Hazel HB'da 400 lira, kızaklı(kırmızı renk).

diğeride bu ; Sony Ericsson Xperia X8 Vatan'da kdv kadar indirimden dolayı 459 lira dokunamtik(beyaz renk)

Özellikleri hemen hemen aynı, ikisindede wi-fi,gps, 3g vs. mevcut. Başlıca farkları hazel tuşlu kızaklı, x8 dokunmatik. tuşlu olanda görüntülü görüşme var dokunmatikte yok. tuşlu olanın internet hızı daha yüksek, dokunmatiğin kamerası 3,2 diğeri 5 MP. dokunmatik android işletim sistemi diğeri standart. Bunun dışında pek farkları yok özellik olarak. Görünüm olarak hazel yani tuşlu kızaklı daha hoş gibi geldi bize. Ama dokunmatik de fena değil.

Benzer özellik ve kalitede tavsiyelerde dikkate alınır ama sanırım bu 2 sinden biri olucak yüksek ihtimal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsibura...ELCEPSAMS5660-G

Abi ben de T20 ile gio arasında kaldım bunu çok methediyorlar sende bir bak istersen

Buda fena değil gibi ama eşim Samsung istemiyor kesinlikle. Şu an kullandığı tel Samsung, pek memnun değil o yüzden Samsung düşünmüyoruz. Sony daha önce kullanmıştı çok memnundu kalitesi olsun dayanklılığı olsun. Keza bende k750 vardı bi dönem, en uzun kullandığım tel oydu 3 sene :D Şu dokunmatik sony i düşünürsen sende bak bi onada. vatanda tüm telefonlarda kdv kadar indirim var bilgin olsun ayrıca. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iphone 3g 8g 2.el :D

Şarj durumu iyiyse benim görüşüm iphone'den yana olurdu , ama pazarlığa karışmak gibi olmasın 3g ler çok kasıyor 3gs öneririm

ama 2 si arasında seçim derseniz xperia :D

EmreVarna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

how many :D

500 civarı temizi

Şarj durumu iyiyse benim görüşüm iphone'den yana olurdu , ama pazarlığa karışmak gibi olmasın 3g ler çok kasıyor 3gs öneririm

öyle evet.. 3gs pahalı olacağından böyle dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

general mobiles abicim çok cici bi telefon bi sürü aksesuarı var içinde kolye için bi taş falanda çıkıyor beyaz çok şirin bi çantası var Telefonun kendi kutusuda aynalı falan makyaj malzemeleri için yapmışlar Buket bayıldı valla 330 lira abicim

pembe rengi special edition özel seri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

general mobiles abicim çok cici bi telefon bi sürü aksesuarı var içinde kolye için bi taş falanda çıkıyor beyaz çok şirin bi çantası var Telefonun kendi kutusuda aynalı falan makyaj malzemeleri için yapmışlar Buket bayıldı valla 330 lira abicim

pembe rengi special edition özel seri

Tamam Ogün'üm bizim hanım beğenirse neden olmasın. Sağolasın :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben geçen hafta bunu aldım abicim Bukete :yeah: Ucuzda hem :D

296082_buyuk.jpg

Arkadaşta var bizim, 3 yada 3 kez servise gitt geldi.Şuanda sadece bluetooth kulaklık ile konuşabiliyor telefon ile.

gm kullanıp memnun olan pek kişi tanımadım.

Ablamda almıştı başka bir model şarjı 5 saat gidiyordu, servise gönderdi bu modeller böyle dediler.

general mobile ı iyi araştırmak gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.