Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Cep Telefonu Alınır ?

Önerilen Mesajlar

Onlara bakmadım araştırmadım bilemiyorum..Forumlardan bak bence..

2.el piyasası ve kullanım kolaylığı için Nokia.. Olmadı biraz daha ekle 3gs al hiç uğraşma

2.el olayını salla gitsin. uzun vadeli kullanıcı için önemsiz bence. Çünkü hepsininde ederi yarı yarıya düşüyor. Nokia lara ısınamıyorum ben eşimde hoşuna giden bi model bulamadı Nokia'dan. Samsung asla düşünmüyoruz, kullandığı şu an Samsung ve memnun değil. Geriye hem tasarımını beğendiği hemde daha önce kullanıp memnun kaldığı dayanıklılık ve kalite olarak bence Nokia'dan üstün olan Sony kalıyor. İphone dedim ama düşünmüyor kesinlikle İphone. Yoksa 3GS alana kadar, geçenki gönderdiğin gibi bi 4 isterdim. Ya geçenki demişken ben kalan 50 yi göndermedim demi sana unuttum valla hemen gönderiyorum. Sorry :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.el olayını salla gitsin. uzun vadeli kullanıcı için önemsiz bence. Çünkü hepsininde ederi yarı yarıya düşüyor. Nokia lara ısınamıyorum ben eşimde hoşuna giden bi model bulamadı Nokia'dan. Samsung asla düşünmüyoruz, kullandığı şu an Samsung ve memnun değil. Geriye hem tasarımını beğendiği hemde daha önce kullanıp memnun kaldığı dayanıklılık ve kalite olarak bence Nokia'dan üstün olan Sony kalıyor. İphone dedim ama düşünmüyor kesinlikle İphone. Yoksa 3GS alana kadar, geçenki gönderdiğin gibi bi 4 isterdim. Ya geçenki demişken ben kalan 50 yi göndermedim demi sana unuttum valla hemen gönderiyorum. Sorry :D

Sony iyi o zaman..Kullananları bulsan iyi olur kronik hata felan olmasın..Ani ucuzlamış tellere dikkat..Abicim nedemek.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Estağfurullah abicim sen bizim geçtiğimiz yollardan geçip geri dönüp bi daha geçmişsin :)

Benimki latifeydi evet. Dediğin gibi geçtik tabi.

Ama bazan tecrübe yaşla sabit olmuyor. Herkesin çok tecrübeli olduğu bazı şeyler vardır hayatta. Yaşça küçük olan birisi bazı konularda büyük olandan tecrübelidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi neden samsung düşünmediniz yeni telefonları çok iyi diyorlar beğenmeme sebebini söyle de bende alacağım çünkü :D

Düşünmeme sebebi, eşimin şu an kullandığı Samsung'un orta sınıf bi telefonu ama kaç kez servise gitti. Keza 2 kız kardeşininde Samsung var farklı modeller, onlarda sık sık servise gittler. O yüzden soğuduk Samsung'dan. belki dediğin model iyi olabilir ama eşime şu saatten sonra Samsung bedava olsa beğendiremem keza bende soğudum.

işletim sistemi android mi ?

Bilgim yok ayrıntılı ama samsung'un son çıkan Galaxy S2 iyi..

Evet o dediği Samsung android işletim sistemi, gösterdiğim sonylerden dokunmatik olanda android.

Arkadaş almış Galaxy 2 beğendim, çok güzel, iphone dan daha şık ama daha becerikli mi onu bilemiyorum.

Tasarım olarak o tarz tellerden çoğu İphone dan daha şık zaten ama işte işlevsellikde takılıyorlar çoğu.

Benimde Sonye xperia arc modeli çok hoşuma gitti. Sıkılırsam iphone dan satıp onu alırım ilerde yada yeni çıkan olursa o zaman onu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İphone hepsinden kalite ama plastik yok üzerinde :D farkı bu :D

iphone'den sonra onlar seni tatmin etmez..

Tasarım olarak o tarz tellerden çoğu İphone dan daha şık zaten ama işte işlevsellikde takılıyorlar çoğu.

Benimde Sonye xperia arc modeli çok hoşuma gitti. Sıkılırsam iphone dan satıp onu alırım ilerde yada yeni çıkan olursa o zaman onu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.