Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Sis Xenon Uygulaması™

Emre V.

Önerilen Mesajlar

iyi günlerde kullan.

Mercksiz fara xenon uygulaması için ise saygı duyulacak bir durum yok, trafikteki diğer sürücülerin gözünü çıkartmaktan başka birşey değil açıkçası.

Dün gece arkamdan gelen Toyotanında farları gözümüzü oyuyordu önüme alıp uzunlarımı yakarak arkasına takıldım, trafikte gözümü oyan birine saygı duymam beklenemez sonuçta.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi günlerde kullan.

Mercksiz fara xenon uygulaması için ise saygı duyulacak bir durum yok, trafikteki diğer sürücülerin gözünü çıkartmaktan başka birşey değil açıkçası.

Dün gece arkamdan gelen Toyotanında farları gözümüzü oyuyordu önüme alıp uzunlarımı yakarak arkasına takıldım, trafikte gözümü oyan birine saygı duymam beklenemez sonuçta.

+1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana artistlik yapıyordun ne oldu :D

Şaka bir yana çok hoş olmuş elinize sağlık

Onur sisli hava için bi küçük boy sarı folyo almam gerek galiba , pek işe yaramasada sözümün arkasında durayım bari :D

iyi günlerde kullan.

Şehir içinde sokak lambaları zaten xenonun ışıkığını bi nebze olsun kesiyor şuana kadar bi selektör yemedim henüz , far ayarım 2 de :D

Saygı konusuna gelince trafikte olurda karşılaşırsak arkama geçip uzunları yakabilirsiniz anlarım ben :)

Toyota eski modeldi sanırım şöyle söyliyim : özellikle şahin doğan vs bu tür araçların ön farları cam bu yüzden camlarda düz plastik gibi şeffaf değil ek çubuk şeklinde kristallenmeler var bu yüzden bizim aracımızdan 2-3 kat daha çok göz almakta.Normal şeffaf farlarda ona nazaran daha az.

Örnek :

img0036qd.jpg

b1.jpg

Babanın emeğine, seninde kesene sağlık güzel olmuş :D Ama görünüm olarak.

Kullanım açısındanda sana göre bi sıkıntı olmadığına göre güle güle kullan :)

teşekkür ederim , kullanım açısından sıkıntı olcağını düşünmüyorum umarım olmaz iyi kötü yönlerinizi sizin ile paylaşacağım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanım açısından hiçbir faydası olmayacak ve sadece görüntü olsun diye karşıdan gelen insanın gözlerini kör edecek düzeyde parlayan bir ışığın anlayışlık bir tarafı yok.Ben bir sefer bu şekilde merceksiz xenon kullanan düşüncesiz biri yüzünden karşıdan karşıya geçen bir çocuğa çarpıyordum.Arkasına geçip uzunları yakmaktan anlamaz bu düşünce tarzındaki insanlar.Gösteriş merakından başka bir şey değildir bu.Bende de xenon var bakın,gündüz de yakayım da bende de xenon olduğunu görsünler.Yazık.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ellerinize sağlık kardeşim çok güzel olmuş.

Benim hep garibime gitmiştir. gündüzleri sisleri ve kısaları açıp dolananlar. Gece uzaktan müthis duruyor xenon o ayrı :D

Kardeşim garipsenecek bir şey yok ben de olsam gündüzleri kısalarımı açarım :D farımda açık yolumda :zha:

şaka bir yana araba gri olunca asfaltta net seçilmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim garipsenecek bir şey yok ben de olsam gündüzleri kısalarımı açarım :D farımda açık yolumda :D

şaka bir yana araba gri olunca asfaltta net seçilmiyor

Gri renk her arabaya yakışıyo adaş :zha:

far işindede zevkler ve renkler tartışılmaz ama sanki bak benim farım var açıyorum felan gibisinden oluyor bilemem herkesin kendi keyfi :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aga far dediğin 69 chevrolette de var benim farım ondan farksız yani xenon değil :D

Gri renge de amele rengi diyorlarya :D

Gri renk her arabaya yakışıyo adaş :zha:

far işindede zevkler ve renkler tartışılmaz ama sanki bak benim farım var açıyorum felan gibisinden oluyor bilemem herkesin kendi keyfi :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

boşver diyenlere kıskanc onlar hep gri arabamız olsun istedim ben.

aracın gri diye far yakıcaksın sonra aracın mı görüncek adaş :D ben hiç bi kaza yapanın aracı görmedim dediğini duymadım :DFarların da bi ömrü var bunu unutma :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.