Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Oem Bi-XEnon Montaj Klavuzu(Yazılımsal Aktivasyon veya Röleli Sistem)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Anlamadım. Beğenip beğenmediğimi buton ile söylemiştim sanırım ondan, malum fazla konuşmayı sevmiyorum [emoji3] Kalabalık yapmayı sevmem.

Arkadaşa cevap verdim sadece, birisi yanlış söylüyor demedim zaten. Yanlış mı yazmışım? baktım; yok, yanlış da değil. [emoji4] 

E bende beğenmedin demedim ki. Gördüm de yazdım :D Beni yanlış anladın yok bişi :D sen bişi demedin.
farlar oynanmadıysa yapmaz, yani açılıp motorlar değişmediyse.

Farları kontrol etmedim. Yani bilemiyorum. Benim 2 derdim var. 1-Yolu aydınlatsın. 2- bana küfür etmesinler yeter......

Kimseyi yolda rahatsız etmeyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Farları kontrol etmedim. Yani bilemiyorum. Benim 2 derdim var. 1-Yolu aydınlatsın. 2- bana küfür etmesinler yeter......

ağırlık değişmediği sürece sorun olmaz, ama arkaya oturan oluyorsa yada bagaja ağır yük konuluyorsa, farlar kalkar rahatsız eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Örnek bagajda 20-25 kg yük var şuan, ne selektör yedim nede 4 lü yakan oldu. Yüklü çıkmam gerekirse far üzerinden göz kararı indiriyorum tur sayarak, sonra geri arttırıyorum. 

Yeni taktığım zaman düşünemiştim, 5 kişi + valizlerle çıkmıştık baya selektör yemiştim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

2011 titanum ecoboost

Ya büyük ihtimal şase vermemiş. Soket boş yani. Bu farlar senin orj soket dizilimindeya. Şimdi esas sorun şu. Fara aküden zaten + gidiyor. Bir de şase verince ne tepki verecek. Kesintisiz enerji alarak mı çalışacak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Ya büyük ihtimal şase vermemiş. Soket boş yani. Bu farlar senin orj soket dizilimindeya. Şimdi esas sorun şu. Fara aküden zaten + gidiyor. Bir de şase verince ne tepki verecek. Kesintisiz enerji alarak mı çalışacak.

Nası yani? Serdar şase var sokette dedi. Pinler orijinal dedi, nasıl aküden gidiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Yok yok ben oktay abiyle de görüştüm. Tit x e göre soket dizilimi. Yani tit x far montajıyla aynısı yapılacak. Sadece drl için çekmeyecek.

Şase ve motorlar dışında farkı yok ki. Motorlar zaten önemli değil. Normalde aküden direk gelen kablo yok ki. Şase varsa aktivasyon sonrası direk çalışması lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen. Soketin fotosunu çekip atacaktı bana ama daha sanırım çekemedi. Foto atınca anlarız. En kötü benim farla aynı şekilde yaptırıp dener göndeririz.

--12 dakika sonra eklendi--

Olay tamamdır aynen dediğimiz gibi 9 nolu pin boş çıktı. Şase verilince çalıştı. Sorun yok yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.