Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Sytle 2013 Usb Girişinden Android Telefon Destekliyormu?

Nuri Şahbazlar

Soru

Arkadaşlar 2013 model focus style aracımda arkadaşımın ıphone 5 markalı telefonunu usb girişinden bağladım araç telefonu tanıdı ama benim samsung s4 markalı telefonu olsun sony xpria Z bağlanmıyor bu konu hakkından bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Android yazılımlar açık kaynak kodlu yazılımlar oldğundan ve  her an virüs tehdidi barındırdığından mevcut aracın müzik seti yazılımını etkileyebilir. Bundandır ki bazı firmaların ürünlerinde bu gibi sorunlar sıkça yaşanıyor. Size tavsiyem  Android tel. bağlarken "USB Hata Ayıkalama Modu" nu devre dışı bırakarak telefonun orjinal data kablosuyla tekrar deneyin. 

yarın sabah bunu deneyeyim şarj etsin yeterde çakmaklıktanda sarj olmuyo 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

veya telefon auxtan bağlanıp içindeki müzikler dinlenebildiği gibi , arama geldiğinde müzik kısılıp karşının sesi otomatikman hoparlöre verilir ve telefon da kişiye yakın konumlandıysa hoparlör de konuşma seslerinin iyi kötü alıyor ve bir nevi araç kiti olarak kullanılabiliyor. . Tek gereken 2 ucu 3.5 stereo jaklı ara kablo telefondan auxa ..

hepsi güzelde bu  2 ucu 3.5 stereo jaklı kabloyu arabanın neresine takıcaz style larda aux girişi yok varsada ben bulamadım size zahmet yardımcı olun lütfen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hepsi güzelde bu  2 ucu 3.5 stereo jaklı kabloyu arabanın neresine takıcaz style larda aux girişi yok varsada ben bulamadım size zahmet yardımcı olun lütfen...

Kol dayama içine ve torpido gözünün iç yukarı bölümüne bakınız. Yoksa yoktur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orijinal Samsung araç şarjı ile çakmak girişinden şarjda bir sorun yaşanmıyor. Ancak USB girişi gerçekten problem. Eski kasa Samsung'ları şarj ediyor, Galaxy S4 sonrasını şarj edemiyor. (Telefonu sürekli tak çıkar yapmışsın gibi yapıyor.) Müzik filan dinlemekse bırak telefonu, USB bellekte bile problemli. Ben daha henüz aracın beğenip çalabildiği bir USB bellek denk getiremedim.

Sefil bir medya sistemi var bu Focus'un cidden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orijinal Samsung araç şarjı ile çakmak girişinden şarjda bir sorun yaşanmıyor. Ancak USB girişi gerçekten problem. Eski kasa Samsung'ları şarj ediyor, Galaxy S4 sonrasını şarj edemiyor. (Telefonu sürekli tak çıkar yapmışsın gibi yapıyor.) Müzik filan dinlemekse bırak telefonu, USB bellekte bile problemli. Ben daha henüz aracın beğenip çalabildiği bir USB bellek denk getiremedim.

Sefil bir medya sistemi var bu Focus'un cidden.

Yolda buldugum 512 lik bellekten bile muzik dinleyebiliyorum,aracinizda sorun olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.