Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Sytle 2013 Usb Girişinden Android Telefon Destekliyormu?

Nuri Şahbazlar

Soru

Arkadaşlar 2013 model focus style aracımda arkadaşımın ıphone 5 markalı telefonunu usb girişinden bağladım araç telefonu tanıdı ama benim samsung s4 markalı telefonu olsun sony xpria Z bağlanmıyor bu konu hakkından bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar 2013 model focus style aracımda arkadaşımın ıphone 5 markalı telefonunu usb girişinden bağladım araç telefonu tanıdı ama benim samsung s4 markalı telefonu olsun sony xpria Z bağlanmıyor bu konu hakkından bilgisi olan var mı?

yabancı bir forumda bahsetmiş. aşağıdaki uygulamayı bir deneyin isterseniz. telefon elime ulaşmadı henüz. ben deneme fırsatı bulamadım

I had the exact same issue. I found a workaround:

• Install "Bluetooth Auto Connect" (there are two in the play store, I used the one by Jakub Klos).
  • Check both profiles in the app (Media Audio & Call Audio)
  • Select "Screen On" as one of the events (I leave bluetooth on most of the time for my phone, so this was the best trigger event)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar ben iphone 4s cihazımı usb'den bağladığımda şarj edebiliyorum ancak, bir türlü telefonumdan müzik dinlemeyi beceremedim. şimdi merak ettiğim konu şu: "nasıl yapıp da iphonedaki müzikleri aracın ses sisteminden dinleyebiliyorsunuz?"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar ben iphone 4s cihazımı usb'den bağladığımda şarj edebiliyorum ancak, bir türlü telefonumdan müzik dinlemeyi beceremedim. şimdi merak ettiğim konu şu: "nasıl yapıp da iphonedaki müzikleri aracın ses sisteminden dinleyebiliyorsunuz?"

İlgili başlıkta yazsanız veya konu açsanız. :)

Birde klavuz'a baktınız mı herşey var orada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlgili başlıkta yazsanız veya konu açsanız. :)

Birde klavuz'a baktınız mı herşey var orada

İlk mesajda iphone 5'in bağlanabildiği referans olarak sunulmuş da ben de onun nasıl olduğunu merak ettim esasen. klavuzda ipod bağlanabilirliği anlatılıyor. iOs 7.1'de de bazı arabaların müzik sistemleriyle entegrasyon imkanından bahsediliyor ben hala bunları beceremedim.

İsmail Üstün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk mesajda referans olarak iphone 5'in bağlanabildiği referans olarak sunulmuş da ben de onun nasıl olduğunu merak ettim esasen. klavuzda ipod bağlanabilirliği anlatılıyor. iOs 7.1'de de bazı arabaların müzik sistemleriyle entegrasyon imkanından bahsediliyor ben hala bunları beceremedim.

Ben kendi telefonumu 7.1.1 ile c-max sync'sine bağladım. 

Klavuzda herşey var aslen, örnek:

KkrlTXo.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bizde sync yok aslında. sadece flaş bellek takılan bir usb gibişi gibi bir şey yanlış anlamadımsa.

O da klavuzda var. iPod'dan farksız bağlanır cihaz. 7.1.1 ile o da çalıştı. Yine olmuyorsa cihaza restore yapın. Uygun başlık bulmaya çalışalım ayrıca

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk mesajda iphone 5'in bağlanabildiği referans olarak sunulmuş da ben de onun nasıl olduğunu merak ettim esasen. klavuzda ipod bağlanabilirliği anlatılıyor. iOs 7.1'de de bazı arabaların müzik sistemleriyle entegrasyon imkanından bahsediliyor ben hala bunları beceremedim.

Bluetoot ile araca bağlandığında telefon zaten başka bir şeye gerek kalmıyor.Sony için konuşuyorum aux tuşuna basarak telefondan çalmasını sağlayacaksınız.Kabloyla bağlanmanıza gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bluetoot ile araca bağlandığında telefon zaten başka bir şeye gerek kalmıyor.Sony için konuşuyorum aux tuşuna basarak telefondan çalmasını sağlayacaksınız.Kabloyla bağlanmanıza gerek yok.

BT yok abi araç trend

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benım bı sorum olucaktı telefon desteği açılmısken. Bende iphone 5s telefon var ve aracıma bu telefonu aktive ettim telefon rehberi vs aramalar hepsi normal şekilde. babamın telefonu ise general mobile discovery onun telefonunuda tanıttım lakin rehbere girince kayıtlı rehber bulunamadı kitapcıga bakın gibi bişiler soyluyor daha önce tanıtmıstık olmustu ama bu sefer yapamadık bi türlü 400 kusur rehbere kayıtlı isim ve numara var bundanmı kaynaklanıyor acaba  ? Nedenini bilen varsa açıklarsa sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benım bı sorum olucaktı telefon desteği açılmısken. Bende iphone 5s telefon var ve aracıma bu telefonu aktive ettim telefon rehberi vs aramalar hepsi normal şekilde. babamın telefonu ise general mobile discovery onun telefonunuda tanıttım lakin rehbere girince kayıtlı rehber bulunamadı kitapcıga bakın gibi bişiler soyluyor daha önce tanıtmıstık olmustu ama bu sefer yapamadık bi türlü 400 kusur rehbere kayıtlı isim ve numara var bundanmı kaynaklanıyor acaba  ? Nedenini bilen varsa açıklarsa sevinirim :)

İlk tanıtmada rehberi yükleyeyim mi diye sorar. O işlemi tamamlayabildi mi? Bu esnada telefonu takip etmek gerekiyor, telefon sizden onay bekler sync'in rehbere ulaşabilmesi için. Sürekli erişim için telefonun bluetooth ayarlarından "sync" adlı cihaza yetki vermek gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.