Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün Led Gündüz Farı Taktırdım Pahalımı Acaba 350 Tl

Önerilen Mesajlar

• dostum 350 tl cok vermıssın ulke dısınden 60 dolara getıttırebılıyorsun
ben suan sıparıs verdım... http://www.aliexpress.com

Ali amcanın yerini sonradan öğrendim. Taktırsığımda iş işten geçmişti. Tek tesellim servis garantili olması

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neyse ulkemız kazanmıs :) hayırlı olsun tekrar.. far uzerın bır kaş da yapabılırsın guzel yazılar var stede bakarsın... 

hayırlı olsun tekrardan cok guzel olmuş, benım sorum ne kadar ucret vermıstın taktırmaya ve sınyallere baglanması ıcın ustaya bızmı soyluyoruz yoksa zaten bu sekıldemı yapmak zorundalar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neyse ulkemız kazanmıs :) hayırlı olsun tekrar.. far uzerın bır kaş da yapabılırsın guzel yazılar var stede bakarsın...

hayırlı olsun tekrardan cok guzel olmuş, benım sorum ne kadar ucret vermıstın taktırmaya ve sınyallere baglanması ıcın ustaya bızmı soyluyoruz yoksa zaten bu sekıldemı yapmak zorundalar

Taktırma ücreti yok. Orijinal bağlantı yaptılar. Far yandığında ışık azalıyor

Daha önce baska bir yerde yazmıştım bende taktırdım ilk gün polis durdurdu bunları sök bir dahaki sefere ceza yazarım dedi böyle birşey yaşayan oldumu?

Aylardır bir sorun yaşamadım. Çevirmeye girmedim onanda olabilir
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Ülkemiz kazanmış ama bir güzel de kazıklamış... ah şu yurdumun insanının para hırsı yok mu?... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Arkadaşlar bugün gündüz led farı taktırdım 350 tl ye.Acaba pahalımı serviste taktırdım.

Bide focusculardan desteğe ihtiyacım var.Yarışmaya katıldım beğenilerinize ihtiyacım var.Teşekkürler.

06mfk93 plakalı aracım.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=685045448183413&set=a.683830151638276.1073741832.206345872720042&type=1&theater&notif_t=photo_commha

hayırlı olsun.. güle güle kullanın... bende taktırdım ama 280 tl ye mal oldu..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.