Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

HD platfomlar

Önerilen Mesajlar

mesela

Bütün hd kanallar sinema spor şifreli açık.

HD full paket seyrediyorum 24,90 tl ??

1 yıl evvel hd uydu alıcısı aldığımda 1yıl ücretsiz dsmart hd paket üyeliği hediye etmişlerdi 1 yıl dolduğunda yenileme için aradıklarında ayda 19,90 full hd pakete geçmek istermisiniz üstelik istediğiniz zaman iptal ettirebilrsiniz deyince kabul ettim.Yaklaşık 5 aydır bu fiyattan kullanıyorum daha sonra büyük birader de benim gibi yaptırmak istedi kampanya bitti dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bütün hd kanallar sinema spor şifreli açık.

1 yıl evvel hd uydu alıcısı aldığımda 1yıl ücretsiz dsmart hd paket üyeliği hediye etmişlerdi 1 yıl dolduğunda yenileme için aradıklarında ayda 19,90 full hd pakete geçmek istermisiniz üstelik istediğiniz zaman iptal ettirebilrsiniz deyince kabul ettim.Yaklaşık 5 aydır bu fiyattan kullanıyorum daha sonra büyük birader de benim gibi yaptırmak istedi kampanya bitti dediler.

Ne güzel; 4-5 senelik üyeyim ben düşün :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D-smart gereksiz bence,Digiturk yetiyor hatta Ligtv olsun yeter :)

D-smart düşündüm bi ara Şampiyonlar ligi için fln ama ulan dedim boşver kolu komşuya gidersin :D

HD kalitesi daha iyi D-Smartın.

Kolu komşu :muha: :muha: :muha: :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 yıl sonra...

Konuyu hortlatayım da başkaları kandırılmasın bari.

4. ayda D-smart'tan aradılar o ara Digitürk üyeliğim var, Digitürk'ü iptal edin bize geçin cayma bedelinizi de ödeyelim, aylık şu fiyat 12 ay taahhüt ile. Tamam mı tamam. Geldiler kurulum yapıldı. Cayma bedeli için fax çekmek gerekiyormuş. Cayma bedeli faturam geldi, ödediğime dair dekontta aldım faxladım. Faturalar geliyor ama cayma bedeli diye bir şey yok. Aradım dün akşam şikayetinizi sisteme giriyoruz dediler az önce de bir bayan aradı: siz fax çektiğinizi söylemişsiniz fakat fax bize ulaşmamış, 60 gün içinde bildirmeniz gerektiği içinde bu cayma bedelini ödeyemiyoruz.

Ben: E ben faxı 4. ayda çektim, hatta faxın başında bekledim gittiğini de gördüm.
Bağyan: Yok, maalesef fax ulaşmamış.
Ben: E bu güzel taktikmiş. İnsanlar faxı çeksin siz gelmedi diyip başınızdan savın.
Bağyan: Maalesef dediğim gibi.
Ben: Siz şuna işimize gelmiyor biz sahtekar bir firmayız desenize.. diyip suratına kapattım.
Şikayetvar'a da yazdım şikayeti 5 dk sonra cevap. Bilgi telefonda tarafınıza verilmiştir. Bende cevap olarak; bilgi vermediniz yalan söylediniz dedim. Sanırım konu kapandı.

Ödediğim bedel çok bir şey değil ama neden adilik yapıyorsunuz. 

Ek olarak ta ilk telefonla arandığımda taahhüt bedeli 12 ay denmişti, aslında birazda bunun için geçmek istemiştim çünkü diğerinin bitmesine 18 ay vardı. Şu anda sistemde 24 ay görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Fax mı kaldı ?

Ben fax gönderileceğini öğrendiğimde zaten işkillenmiştim :) 
Güzel film ve belgesel kanalları olmasa dakika durmam da izleyecek bir şeyler buluyorum. Devam edelim bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Full HD olmayan televizyonumuzun, digitürkünü iptal ettirdik geçen sene. Eski uydu alıcısını taktım. Bizim oğlan hem uydunun hem tv. nin kumandalarını halletti sağolsun. Uydudan manuel olarak TRTçocuğu ayarladık. 1 senedir tv izlemiyoruz. En son 15 temmuz gecesi izlemiştim. Deniz arada canı isteyince tv. yi dokunmatik tuşuna basarak açıp çizgi film izliyor. Biz böyle çok mutluyuz. Tavsiye ederim.:)

• Beğen 3
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.