Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Tdci Enjektör Sorunu...

Serdar yaman

Soru

Cumartesi aracımı servise götürdüm 2000 devirlerde araçta tekleme oluyordu program atmak lazım dediler akşam arayıp aracımın 4. Göz enjektörünün arzalanmış olduğunu değişmesi gerektiğini söylediler garanti kapsamında değişim istedim garanti kapsamadığını söylediler bende forda mail attım cevap bekliyorum aracım halen serviste....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Burda hepsi aynı ne yaparsın işte güvenle alabileceğim yer yok bakalım forda mail attım ne olacak...

Kızıltepe de Soil vardi Urfa yolu çıkışında YIBO'nun yanindaki ben ordan alıyordum mazotu orasi digerlerine nazaran yine iyiydi , müşterileri de bayagi fazla Kızıltepe nin çoğu ordan yakıt aliyordu , banada bi arkadas onermisti bende memnundum valla isterseniz orayi bi deneyin derim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kızıltepe de Soil vardi Urfa yolu çıkışında YIBO'nun yanindaki ben ordan alıyordum mazotu orasi digerlerine nazaran yine iyiydi , müşterileri de bayagi fazla Kızıltepe nin çoğu ordan yakıt aliyordu , banada bi arkadas onermisti bende memnundum valla isterseniz orayi bi deneyin derim

Koşar petrolü diyorsun :)

Benim işyerim hemen orada otelin yanında yibo bu sene imam hatip oldu...

Benim mazotum sağlam onda sıkıntı yok servisle görüştüm bir çaresine bakacaz diyor enjektörün yerini değiştirip bide öyle kontrol edeceklermiş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracı aldığımda  söylendi bana  enjektör arızası yakıtla ilgili bir sorun olduğunda  araç anahtarını opet kartı veriyorsun  yakıt sistemi ile ilgili  ne olursa  garantiden hallediyoruz denildi.Opet kullanmayı sevmiyorum bende  işte ne olur ne olmaz diye koç sağ olsun opetci olduk.İnşallah  sıkıntını karşılarlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Koşar petrolü diyorsun :)

Benim işyerim hemen orada otelin yanında yibo bu sene imam hatip oldu...

Benim mazotum sağlam onda sıkıntı yok servisle görüştüm bir çaresine bakacaz diyor enjektörün yerini değiştirip bide öyle kontrol edeceklermiş...

evet kosar petrol. .valla ordaki opet in yakıtı berbatti ben birdefa aldım araba resmen bayilmisti..Yakıtta sorun yoksa garantiden degistirirler o zaman
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hadi geçmiş olsun Serdar'ım ....ödeyecek olsaydın rakam ne olacaktı,bilgin var mı.?

Evet var abi parça fiyatlarını söylüyorum sadece işçilik hariç

Servis 780 tl

Erol oto 550 tl gibi bişey dedi

Antalya Öztürk'ler oto 400 tl

Eskişehir tekford. 300 tl

Çakır oto ümit 600 tl

Hepsi orjinal dedi ürünlere

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet var abi parça fiyatlarını söylüyorum sadece işçilik hariç

Servis 780 tl

Erol oto 550 tl gibi bişey dedi

Antalya Öztürk'ler oto 400 tl

Eskişehir tekford. 300 tl

Çakır oto ümit 600 tl

Hepsi orjinal dedi ürünlere

Ooooo tekrar geçmiş olsun Serdar'ım ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.