Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hava Yastığı Iptali

cem aksoy

Soru

merhaba arkadaşlar

forumda aradım ama bulamadım. ön yolcu hava yastığı geçici olarak nasıl iptall ediliyor. Bildiğim kadarı ille ön hava yastığı çocuklar için tehllikeli. 8-9 yaşındaki çocuk için hava yastığını kapatsak o şekide yolcuuğğa çıksak nasıl olur acaba. bir firiniz varmıdır bu konuda

şimdiden heresin yeni yılını tebrik ediyor,sağlı ve mutulluklar diliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

8-9 yaşındaki çocuk için boy sebebiyle çocuk koltuğu olmadan her yolculuk tehlikeli diye biliyorum. Hava yastığı olmaması olmasından daha tehlikeli olabilir özetle de detaylı bilgim yok malesef. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında biraz zorunlulluktan bir soru oldu bu. Arabayı alırken 2 çocuk vardı. Arabayı aldıkktan sonra ansızın 3. geldi.Planda olsaydı grand c max alır bu probleme cevap aramazdım. Şimdi bir bebek 2 yaşında bir çocuk birde 9 yaşında çocuk var. 2 küçüğü arkaya atınca bir yetişkinde arkaya oturuyor ki 2 miniğe baksın. büyük çocukda ön koltuğa oturmak durumunda kalıyor.çözüm sanırım bir grand c max. ancak elde olan focus.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.