Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5S Vs Note 3

Önerilen Mesajlar

Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum bu cihazların ikiside kaçak gelecek arkadaşımın pasaportuna işletecem 29 Aralık tarihine kadar karar verip almam lazım iphone kullanıcısıyım değişiklik olsun diye note 3 almak istiyorum ama kafam karışık fikir alalım sizden :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iPhone tabi ki. Değişiklik olsuna ne gerek var o kadar para eğer eskisi isteklerini karşılıyorsa değiştirme.

Kuzenime note 3 almak için 3-4 defa markete gittik ben birkaç şeyini beğenmedim o da kullanımda zorlandı falan 2 gün önce 5s aldık bugün eline geldi. Ayrıca kaçak alma şirketin yok mu abi al, masraf işlet arada bişey kalmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android daha kullanışlı geldi bana i4 ü kullanamadım 1 hafta bile. babama verdim onun telefonunu aldım s3. Kullanması kolay uygulamaları bol ama note serisi çok büyük boyut olarak :)

Bir de inceleme videosunu izledim çok kaliteli görünüyor ekranı. İ5'i bilemem.

Bu arada babam da i4'ü kullanamadı tekrar gidip s4 mini aldı kendine ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android daha kullanışlı geldi bana i4 ü kullanamadım 1 hafta bile. babama verdim onun telefonunu aldım s3. Kullanması kolay uygulamaları bol ama note serisi çok büyük boyut olarak :)

Bir de inceleme videosunu izledim çok kaliteli görünüyor ekranı. İ5'i bilemem.

Bu arada babam da i4'ü kullanamadı tekrar gidip s4 mini aldı kendine ;)

iOS kullanamayan nadir kişilerdensiniz tebrikler cidden hatırlamıyorum bunları söyleyen kimseyi şuana kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca kaçak alma şirketin yok mu abi al, masraf işlet arada bişey kalmıyor.

Yakup kaçağı bana 1300-1400 tlye geliyor

Zaten şirketimin masraf faturası o kadar çok ki vergi bile çıkmıyor :)

Sıfırıda 2300-2500 faturalı KDV 300-400 tl yine karlıyım note 3 fiyatı 1000 tlye gelecek Irak'tan

Bakalım artık note 3 alırsamda eşime yeni yıl hediyesi veriririm beğenmesem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup kaçağı bana 1300-1400 tlye geliyor

Zaten şirketimin masraf faturası o kadar çok ki vergi bile çıkmıyor :)

Sıfırıda 2300-2500 faturalı KDV 300-400 tl yine karlıyım note 3 fiyatı 1000 tlye gelecek Irak'tan

Bakalım artık note 3 alırsamda eşime yeni yıl hediyesi veriririm beğenmesem :)

Fiyatları anlamadım pek tutarsız geldi bana. Gönlün var madem note al canım..Dene bak gör :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları anlamadım pek tutarsız geldi bana. Gönlün var madem note al canım..Dene bak gör :)

Cihazlar sağlam bu zamana kadar en az 30-40 telefon geldi bana sıkıntı çıkmadı hiç....

3-5 gün düşünem ben :))

Kampanya yapmıştım 30bin tl alışverişe isteğe bağlı s4 veya iphone 5 dağıttım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iOS kullanamayan nadir kişilerdensiniz tebrikler cidden hatırlamıyorum bunları söyleyen kimseyi şuana kadar.

iphone kadar kaliteli değil samsung :) eline aldığın an anlıyosun zaten abicim. Ama ben kullanamadım cihazı. Bende ki biliyosun düz 4 dü. 4s veya 5 kadar akıcı değil ufak tefek donmalar takılmalar vardı. O yüzden tiksindim.

Konuya dönecek olursak note 3 ü tercih etmezdim bu iki seçenek arasından çünkü çok büyük boyut olarak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güncel değil bilgileriniz. Turkiye cephesinden bahsediyorum sadece.

2 aydır o fiyatlar kalmadı ve yineliyorum RESMI mağaza varken diğer marketlerle işiniz olmamalı. Yurt dışını anlatıp yorulmayın benim için :) ben yıllardır onları yapıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değerlendirmenin iki boyutu var işletim sistemi ve cihaz.

iOS ile Android kıyaslaması daha onyıllar sürer.

Kişisel beklentiler önemli: Akıcı ve kolay kullanılan bir sistem istiyorsan, kontrol delisi değilsen ve telefona hakim olmak için çaba ve vakit harcamak istemiyorsan iPhone her zaman daha mantıklı.

iPhne kullanamamak değil de, kullanmak istememek söz konusu olabilir ancak.

Kendi adıma iTunes ve temsil ettiği sistemden nefret ediyorum, Apple'ın kapalı/kısıtlayıcı yazılım politikası da göz önünde bulundurulduğunda ben asla iPhone kullanıcısı olamam. Kimseye bir öneri niteliğinde değil bu.

Androidile daha çok yönlü ve kolay çalışabiliyorum. Özellikle PC ile basit dosya aktarımı sağlaması hoşuma gidiyor.

Cihaz konusuna gelirsek iPhone daha sağlam ve dayanıklı duruyor. Bununla beraber hiçbiri düşmeyi tolere etmiyor ve sıklıkla ön cam tuzbuz oluyor.

Samsung'un önde gelen avantajı büyük ve müthiş kaliteli ekranı, çoklu pencere sistemi ve kalem kullanımı ile birleşince telefonu bilgisayar niyetine kullananlar için ilk tercih oluyor. "Phablet" tabir edilen grupta ve bu özellik senin için önemli mi ona karar vermen lazım, çünkü cihaz iri ve taşıması pek de keyifli değil.

Bakalım artık note 3 alırsamda eşime yeni yıl hediyesi veriririm beğenmesem

Sakın ha, beğenmediğini hediye olarak vermek büyük hata olur. Bana satarsın... :)

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer büyük ekran istiyorsanız note 3 alın veya hangisi gözünüze hoş görünüyorsa onu alın. Bende s3 var yetiyor bana yeni telefonların hepsi güzel artık görsellik önemli bence çünkü her türlü işinizi görüyor yeni telefonlar rami cartı curtu önemli degil fazla fazla yetiyor zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.