Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5S Vs Note 3

Önerilen Mesajlar

siz uygun fiyata getireceğiniz için 5s tercih edebilirsiniz ama normal şartlarda xperia z1 varken gidip 5s e 2300 lira vermezdim.

5s 2300 lira değil tabiki 16 gb için konuşuyorum

Bunlar zevk ve ekonomi meselesi tabiki :)

Apple ürünleri sürekli sabit fiyat başlar ve gider

1 KASIM  2013 İLE 1 EKİM 2014 arası tek fiyat 2150 tl olarak, gibi 

Diğerleri sürekli iner cebinizden sürekli erir gider..Yani verdiğinizin ENAZINDAN cebinizde kalacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine ios vs android olayi baslamis :)

Serdarcim git kendini cok sevdirmeden, gonlun hangisinden geciyorsa onu al.

Hatta ırak'tan lg g2 filan alabiliyorsak ucuza ben de bakabilirim...

Yarın lg g2 soralım :)

Fiyatını bildiririm sana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ohhh yeahhh :)

Şimdi aradım genelde burda samsung ve iphone gidiyor diğer gruplar gitmediği için gelmiyor dedi adam ama Irak'a giden arkadaşlara söylerim bir baksınlar o tarafta varmı diye sürüme baktıkları için getirmiyorlar 5-10 güne haber gelir ama...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi aradım genelde burda samsung ve iphone gidiyor diğer gruplar gitmediği için gelmiyor dedi adam ama Irak'a giden arkadaşlara söylerim bir baksınlar o tarafta varmı diye sürüme baktıkları için getirmiyorlar 5-10 güne haber gelir ama...

Saglik olsun kardesim.. sagol..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum bu cihazların ikiside kaçak gelecek arkadaşımın pasaportuna işletecem 29 Aralık tarihine kadar karar verip almam lazım iphone kullanıcısıyım değişiklik olsun diye note 3 almak istiyorum ama kafam karışık fikir alalım sizden :)
Note 3 şu an androidde ki en iyi telefon sanırım. Fakat iOS üzerine zor gelebilir. Oldukça fazla özellik var ve öğrenip kullanmak için uğraşmak ve karıştırmak gerekli. iPhone sonrası zor gelebilir uğraşmayacaksan. Bence 5s al geç. Note3 iPhone sonrası büyükde gelebilir.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.