Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ekonomik Oyun Bilgisayarı Toplamak İstiyorum

Önerilen Mesajlar

Xeon workstationla ne kadar oyun oynanır?

Bilmediğimden soruyorum cidden.

Eskiden düzgün ekran kartı takamadığın için oynayamazdın. Şimdinin workstationlarına high end dahil tüm performans ekran kartları takılabiliyor. Gerisi zaten cpu ram disk. 

Ortalama veya ortalama üstü PClerde tüm fanların açık oyun oynamaya çalışırken bu tip aletlerde umursamaz bir şekilde oyun oynayabilirsin.

Daha anlayacağın dilden konuşursak birisi 1.6 TDCI diğer M550Xd.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskiden düzgün ekran kartı takamadığın için oynayamazdın. Şimdinin workstationlarına high end dahil tüm performans ekran kartları takılabiliyor. Gerisi zaten cpu ram disk. 

Ortalama veya ortalama üstü PClerde tüm fanların açık oyun oynamaya çalışırken bu tip aletlerde umursamaz bir şekilde oyun oynayabilirsin.

Daha anlayacağın dilden konuşursak birisi 1.6 TDCI diğer M550Xd.

Yok artık. Kaçırdığımız bir nokta kesinlikle var. Zaten focus ile M550xd'yi aynı cümlede kullanman bile bir abartı olduğunun somut kanıtı da fiyat olarak anakart,işlemci,ram üçlüsüne bir workstation parası vermiş olabilirim ben son upgrade'im sırasında. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok artık. Kaçırdığımız bir nokta kesinlikle var. Zaten focus ile M550xd'yi aynı cümlede kullanman bile bir abartı olduğunun somut kanıtı da fiyat olarak anakart,işlemci,ram üçlüsüne bir workstation parası vermiş olabilirim ben son upgrade'im sırasında. 

Workstation olarak middle-end bir workstation aldım 2900 TL civarında birşeye geldi. Üstünde ekran kartı yoktu ben alıp taktım. Muhtemelen bir 5-10 sene kullanırım kaşıntı tutmazsa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Workstation olarak middle-end bir workstation aldım 2900 TL civarında birşeye geldi. Üstünde ekran kartı yoktu ben alıp taktım. Muhtemelen bir 5-10 sene kullanırım kaşıntı tutmazsa.

Baa bi link atıversene abi bir ara aldığın workstation'ı ve ekran kartını. Hayattan soğutucan beni az kaldı!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi benim üst limitim oydu  fazla kasamadım kendimi  :(  :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baa bi link atıversene abi bir ara aldığın workstation'ı ve ekran kartını. Hayattan soğutucan beni az kaldı!

http://www.fujitsu.com/tr/products/computing/pc/workstations/superior/celsius-r920/ E5-2643 işlemcili, içinde SAS Sata disk geliyor onu çıkarıp yerine SSD taktım. DDR3 8G ramli geldi, bendeki 1600Mhz ramleri taktım 24G falan olması gerek şuan. 8G olsada yeter çoğu kullanımda.

Ekran kartıda ati 6600 serisi birşey. Fazlasıyla yetiyor. Bir ara 7950 alacağım.

abi benim üst limitim oydu  fazla kasamadım kendimi   :(   :(

OEM yerine Marka birşey al sesi soluğu çıkmasın. Dahada ucuza gelecektir kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.fujitsu.com/tr/products/computing/pc/workstations/superior/celsius-r920/ E5-2643 işlemcili, içinde SAS Sata disk geliyor onu çıkarıp yerine SSD taktım. DDR3 8G ramli geldi, bendeki 1600Mhz ramleri taktım 24G falan olması gerek şuan. 8G olsada yeter çoğu kullanımda.

Ekran kartıda ati 6600 serisi birşey. Fazlasıyla yetiyor. Bir ara 7950 alacağım.

OEM yerine Marka birşey al sesi soluğu çıkmasın. Dahada ucuza gelecektir kesin.

An itibariyle bixenon'ların yerine workstation'ını çalmaya karar verdim. Ofiste mi duruyor bu?  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.