Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Hb Trend X Powershift Direksiyonsdan Gelen Ses

Hakan Ak

Soru

Herkese merhabalar bugun fosus hb trendx powershift aracimi gebze nazer den teslim aldim. Gebzeden adapazarina gelirken 90 100 km hiz araliginda direksiyonun titredigini farkettim. Sizce sifir aracta balans bozuk olurmu. Birde aracin direksiyonunu tam tur cevirirken sonlara dogru "tis" seklinde bir ses geliyor. Gelen ses tekerleklere hava basarken cikan ses gibi.. Konu hakkında yardimci olursaniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bence su an 40 havayla felan geziyorsunuz.2 arac aldim ikisinde de teslim etmeden once havayi indirmemislerdi

ben alırken sordum, indirdik dediler. depoyu doldurduktan sonra kontrol ettim tabiki 40 küsür olarak duruyordu :)

bi ilavede az kalsın akü kutup başı gevşek veriyorlardı, araç showroom arabasıydı kutup başını söküyorlar, teslim ederken sadece takmışlar vidasını sıkmamışlar.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar lastik basinc degerlerini kac yapiyoruz. Simdi direksiyondan gelen tisss sesi normalmi bu ses tüm focuslarda mevcut mu?

Önerilen basınç 31 Psi veya 2,1 Bar

Ben özellikle virajlı yollarda ve hızlı kullanacaksam ön 33 arka 35 Psi yapıyorum, en iyi yol tutuşu öyle yakalıyorum, ama bana özeldir, genel bir önerme değil.

Direksiyon sesi normal, mamafih ben daha benim arabada duymadım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.