Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul Park Pist Günleri Ve Ecoboost

Sezen Köroğlu

Önerilen Mesajlar

Paylaşım için teşekkürler

Çizgi temiz, hız makul, tur zamanı 2'45'' gibi gördüm, 

Keyifli olmuş olmalı.

ESP rahatsız etmedi mi, özellike 7.virajda yokuş yukarı yavaşlatmış olabilir mi?

Video kamera açısı kötü olmuş, yarısını kaybetmiş görüş alanının, keşke biraz daha yukarı monte edilebilseydi...

Bir de şu aynaya takılan nesneleri dikkat dağıtıcı oldukları için sakıncalı ve gereksiz bulurum, bu koku da istisna değil ama burada G kuvveti göstergesi gibi çalışmış! :)

Istanbul Park'ta araç sürmeyi "bu yaşamda yapacağım 100 şey (hatta araba sevenler için 10 şey)" listesine almasını herkese tavsiye ederim vesile ile. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

diğer araçlar gazlamıyorlar mıydı ; maşallah type r 'dan s2000'e kadar yanından baya bir hızlı geçtiniz ... istanbul park'ın tozunu attırmış sınız :)

birdaha giderseniz sözleşip beraber girsek piste ; değişik olur 2 eb :)  

aslında forumdaki bütün eb'ler aynı anda piste çıksak süper olmaz mı ... dtm racing gibi :)   :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

diğer araçlar gazlamıyorlar mıydı ; maşallah type r 'dan s2000'e kadar yanından baya bir hızlı geçtiniz ... istanbul park'ın tozunu attırmış sınız :)

birdaha giderseniz sözleşip beraber girsek piste ; değişik olur 2 eb :)

aslında forumdaki bütün eb'ler aynı anda piste çıksak süper olmaz mı ... dtm racing gibi :)   :kıhkıh:

Muhteşem olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gazlamadan birşey olmaz ; sadece benzin biter :) çıtırdanda lastik aşınır = bence çıkalım piste 1.0 ve 1.6 eb ler ...

İstanbul a yolum düşerse yazlık lastiklerimde bitmeye yakın olursa belki biraz dönerim. Yüzlerce F1 yarışı izledim ve binlerce tur simülasyon yarışları oynadım. Babamın arabasıyla daha çok olmak üzere epey limitleri de zorladım. Az biraz kendime güveniyorum. Alırım anahtarınızı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20-25 araç olup izmit körfeze çıkmak gerek bence de ikisi için de artık çok geç sezon bitti. Ama organizasyon olarak önceki etkinlik için görüştüğümde yeterli sayı olsak da olmasak da istanbulpark da önceden ayarladığımız sürece aynı seansa çıkmamız çok zor bir olay değil. 
Gerçi körfez pahalı baya toplamda 13.000 tl civarı bir para gerekiyor o da 25 kişi olsak adam başı 520 tl ediyor da sabah 9'dan akşam 5'e kadar filan toplamda minimum 20 tur döneriz diye tahmin ediyorum farklı etkinlikleri göz önünde bulundurarak.

İstanbulPark için ardı ardına 2 seans alırız çok kalabalık olmamasını umarak 40 dakikada pistte debelenebiliriz de onun masrafı da 240 tl olacak, EB'ler için eğlenceli de dizeller için o düzlükler pek manalı değil bence. Yeni sezon açılırken muhtemelen fiyatlar değişeceğinden o zamana bir konu açalım. Aklımda yanlış kalmadıysa zamanı ve maddi imkanları ayarlayabildiklerini öngörerek minimum 10 kişinin katılımı olur, en iyi ihtimalle ise 20'ye yaklaşırız.

Gidiyim bir loto oynayayım da çıkarsa Mertcan ltd. şti. sponsorlunğunda pist etkinliği yapalım  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.intercitypark.com/etkinlikler/17-kasim-2013-intercity-istanbul-park-pist-gunleri/

Hadi bakalim toplayalım milleti  (Dua edelim de yağmur yağmasın)

Sezen Köroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.