Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karar Veremiyoruz.dizel 95 Hp Mi Ecoboost Mu?

Ateşcan İnal

Önerilen Mesajlar

Daha once belirltmistim burdada hayalim yaza 1.0 Ecoboost kirmizi focus almak :)

Cok yakin arkadasim araba almak istiyor.Acikcasi maddi durumu kotu degil yilda 1 veya 2 yilda bir araba degistirir.Gecenlerde ford bayisine gitmis maksimum 50 bin tl vericek.Ama karar veremiyor.Trend x 95 HP mi.trend x ecoboost mu ? Test etmeden once 1.0 motora sicak bakmiyodu ama simdi karari degisti.Arabayi biraz hizli vedevirli kullandigi icin ve cok kilometre yaptigi icin benzinliye pek sicak bakmiyor ama bi yandanda motor keyfini goz ardi edemiyor.

Siz ne dusunursunuz bu konuda ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu konuyu yeni tartıştık Ateşcan, sonuç olarak 115hp dizel alındı, mevcut konuları okumanı tavsiye ederim.

1-2 sene sonra 1.0 piyasada hala değersiz olabilir aynı zamanda mazot fiyatları böyle giderse dizeller ölebilir yani 2 ucu b.klu değnek. ne kadar çok km?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürüş keyfi için alıyorsa EB, taşıt aracı olarak alıyorsa Dizel...

Ancak sürüş keyfinin de bir bedeli var, arkadaşının kullanım şartlarında yakıt, bakım ve vergi gözetildiğinde yılda kabaca 2500 TL ekstra masrafı olur. 

Ayrıca ikinci eli de dizel kadar hızlı olmaz.

Buna göre kendisi karar verecek, zevk mi, ekonomi mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de ikisi arasında kararsız kalmıştım, daha doğrusu kararsız kalmamıştım, 1.0 almak için gitmiştim bayiye, daha sonra önce dizel 95'e karar verdim, performans ve donanım düşüklüğü nedeniyle 115'liğe karar verdim ve iki gün önce aldım aracımı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maksimum limit 50 demişsiniz dizeli o fiyata şimdi veriyorlar mı peki onu sorun önce :)
Verdiğiniz 2 araç arasında 10 bin tl fark var. ek olarak  TABİKİ 1.0 ECOBOOST TİTANİUM almalı.

Şuan dizeller AŞIRI pahalı. Çok hemde.

Trend 1.6 TDCi 95PS 4K 57.490 TL

Trend X 1.6TDCI 95PS 4K 58.540 TL

Style 1.6 TDCI 115PS 4K 59.490 TL
Titanium 1.6 TDCi 115PS 4K 62.055 TL

Şu 4 fiyat herşeyi gösteriyor.Titanium'a bu kadar yaklaşmamıştı trend ve trend x

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kadar km yi herhalde ş.dışında yapıyordur.. parada sorun değilse, kafayı kırsın 2. el 1.6 eb baksın.. :D

araba neymiş görür hem kendi hem arkasından gelecekler :D

Biraz daha uğraşırsak 1.6 EB'lar neredeyse efsane olacak, ikinci eline de nur yağacak, iyi yoldayız iyi...

Dizelin fiyatı alırken de satarken de pahalı, sadece alışına bakmayalım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.