Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyon Sertliği

Bekir Delibaş

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

arkadaslar  yaklasık  1 senedir focusa biniyorum   benım arabadamı böyle  bilmiyorum  direksiyon  çok sert   dreksiyondamı bir sorun var yoksa bütün focuslardamı böyle  . şehir içi çok yorucu oluyor.

Focusların direksiyon sisteminin biraz sert olduğunu duymuştum (önceki seriler için konuşuyorum focus 3'ün ki tüy gibi çünkü)ama bu sertlik hiç bir zaman şikayet edilmedi aksine savunuldu.Demekki sizinkinde bir sorun var.Gösterin bence bir servise

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

f1 lerin direksıyonları f2 özellikle f3 lerın direksıyonuna göre sert ama o yanı çokda sert değil tabi . F3 lerin kuş gibi ilk basta benımde dıkkatımı cekdı ama zamanlada alışdım sertliğine f1 lerın genelı öyle sert  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaslar  yaklasık  1 senedir focusa biniyorum   benım arabadamı böyle  bilmiyorum  direksiyon  çok sert   dreksiyondamı bir sorun var yoksa bütün focuslardamı böyle  . şehir içi çok yorucu oluyor.
Yoracak kadar sert  olması imkansız, ifadelerinizde abartıyı sevmiyorsanız direksiyon servosu ile ilgili problem olup olmadığını bir servise/ustaya sorun.

Çok FocusI kullandım, hiç direksiyonun sertliğini hissetmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

f2 ve f3 bilmiyorum ama f1 kullandığım için bencede sert bu sınıftaki bir araç için direksiyonun daha yumuşak olması gerekirdi bence 

1999 model araçlarla kıyaslıyoruz değil mi ve elektrik desteksiz süper his ile ? F2 de öyle gerçi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.