Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sonunda Gösterge Paneli Ve Navimex Multimedia Montajı Yaptırdım

Önerilen Mesajlar

hocam sizi üzmek istemem ama bu konularda çok araştırmacıyımdır, ikisinin arasında hiç bir fark yok sadece cylone da 8 inç navi de isi 7 inç birde ikiside win 6,0 kullanıyor tamamen aynı cylone aslında çinde jojo adlı bir firmanın düzceye gelince cylone olmuş halidir ve ford da tanıdığım var bende ford taksın diye onun yanına gitmiştim abi biz bunu 1000 tl alıp 1800 montaj dahil satıyoruz dedi bende ford da taktırmaktan vazgeçtim birde cylone ve navimex e görünüş olarak bakarsanız sony my toch a navimex çok benzer zaten replikasıdır da verdiğiniz para kullandığınız ve memnun olduğunuz müddetçe sizi mutlu etsin ancak aklınızda bulunsun çinliler bir ürünü dünya da piyasaya sürerken elektronik malzemelerde kartları ve yazılımları aynı olmasına rağmen farklı firmalarla çıkar ve sanal bir rekabet üretirler ne yazık ki pek de bilinen bir şey değildir bu sayede kimi 1800 e alırken kimi 650 e alır onun için kafanıza fiyatı çok takmayın derim.

valla ha bana garanti kapsamındaki bakımları yapabildiğini söyledi, sen şimdi kayıtlara geçebilecek bakımları garanti bozmadan yapabildiğini mi söylüyorsun dediğimde kesinlikle aynen öyle dedi bana Ozan bey

Yürürlüğe girdimi bilmiyorum ama orjinal parça kullanarak yapılan faturali bakımların garantiyi bozmamazsıni sağlayan yasa çıkmıştı. Tabii bu durumda bile otosan garantiyi bozmak icin herseyi yapacaktır. Ama otosanin sisteminde görünmesi vs yalan. Yapılan işlem icin servise gerek yok zaten altı üstü 5dk montaj bilgisayardan km ayarı.

Ben sadece bilgilendirmek istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey , serdar bey ve Yakup beye teşekkürler şu saatte hem beyaz futbol hem de forumlaşıyoruz iyide oluyor vallaha , sinan engin çekilmiyor zaten.

öncelikle serdar bey teşekkürler düşünürsem sizinle irtibate geçerim, ozan ve yakup beye de ayrı teşekkür ediyorum sadece ben adamın söylediğini söyledim zaten forum da size sormadan yada araştırmadan o adama gitmem imkansız ikincisi adam zaten gösterge panelini takmak istemedi zorla taktırdık herife yazılımı güncelleyebiliyor diye Çorum da bize gelme demeye çalıştıklarından buraya gitmek zorunda kaldık az daha bizi kovuyordu adam sallamak için bize takarım ama yedek anahtarınız yanınızda mı dedi ben hemen yanımdaki arkadaşa gülerek oğlum makas kesmiyor diyor bu adam astarı yüzünü geçmesin demiştim. Allahtan 50 tl ye bitirdi . Yakup bey emeğinize de ayrı teşekkür.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun güle güle kullanın.

ben pirpirikliğimden karşıyım böyle şeylere. işte bazı parçalar ortada. montaj sırıtıyor vb.. makyajlı focusla dokunmatik ekran gelir, bizim araçlarada montajı yapılabilirse, eğer maddi gücümde varsa, veririm 3000 tl onu taktırırım. yada bu paraya bu taktırılmaz derim taktırmam böylece binerim arabama. eşek değillerye bir sonraki arabamızı aldığımızda bunların hepsi üzerinde olur. şimdinin  opsiyonu geleceğin standardı :)  artık hiçbirşeye yetişilmez devir değişti. onu alırız şu çıkar piyasaya. elimizdekiyle yetinmemiz lazım.

tabi herkesin kendi bileceği şey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh: 

hayırlı olsun güle güle kullanın.

ben pirpirikliğimden karşıyım böyle şeylere. işte bazı parçalar ortada. montaj sırıtıyor vb.. makyajlı focusla dokunmatik ekran gelir, bizim araçlarada montajı yapılabilirse, eğer maddi gücümde varsa, veririm 3000 tl onu taktırırım. yada bu paraya bu taktırılmaz derim taktırmam böylece binerim arabama. eşek değillerye bir sonraki arabamızı aldığımızda bunların hepsi üzerinde olur. şimdinin  opsiyonu geleceğin standardı :)  artık hiçbirşeye yetişilmez devir değişti. onu alırız şu çıkar piyasaya. elimizdekiyle yetinmemiz lazım.

tabi herkesin kendi bileceği şey.

Görüşlerinize saygı duymakla beraber, montaj belki fabrikasyon gibi olmuyor doğru ama ünlü bir büyüğümüzün dediği gibi sony vardı da bizmi satın almadık. hocam 

Birde  3000 tl olursa taktırırım demişsiniz hemde  elimizdeki ile yetinmemiz lazım demişsiniz hocam :) biraz çelişki var gibi geldi bana insanın doğasında var devrimcilik illa bir şeyler yapmak zorunda bunu murat 124 kullanan da  yapar Mercedes kullananda  ben sony gel sede taktırmayı düşünürdüm hocam sadece navi için 3000 tl demişsiniz ancak bence daha fazla olur; neyse navi için o kadar para vermem niye derseniz, video , tv, yok haa çok önemli şeyler değil diyorsanız sadece büyük ekranın da bence önemi yok boyutlar değil işlevleri önemli hocam bence ^_^ ancak güzel olur ve takılırsa ya o kasa araç ile değiştiririm yada çakmayı çıkarır sony yi takarım zaten 600 tl ye internete koysam illaki satarım yani çok büyük bir sorun olmaz gibi geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görüşlerinize saygı duymakla beraber, montaj belki fabrikasyon gibi olmuyor doğru ama ünlü bir büyüğümüzün dediği gibi sony vardı da bizmi satın almadık. hocam 

Birde  3000 tl olursa taktırırım demişsiniz hemde  elimizdeki ile yetinmemiz lazım demişsiniz hocam :) biraz çelişki var gibi geldi bana insanın doğasında var devrimcilik illa bir şeyler yapmak zorunda bunu murat 124 kullanan da  yapar Mercedes kullananda  ben sony gel sede taktırmayı düşünürdüm hocam sadece navi için 3000 tl demişsiniz ancak bence daha fazla olur; neyse navi için o kadar para vermem niye derseniz, video , tv, yok haa çok önemli şeyler değil diyorsanız sadece büyük ekranın da bence önemi yok boyutlar değil işlevleri önemli hocam bence ^_^ ancak güzel olur ve takılırsa ya o kasa araç ile değiştiririm yada çakmayı çıkarır sony yi takarım zaten 600 tl ye internete koysam illaki satarım yani çok büyük bir sorun olmaz gibi geliyor.

çelişki para yoksa, para varsa verip taktırırım :)  haliyle vereceğimiz 3000 tl ye değmesi lazım yeni gelenin.

çünkü sizlerde yazıyorsunuz, ürünü taktırınca bazı fonksiyonları çalışmıyor yazılım bekliyorsunuz. ve hatta aracın mevcut fonksiyonlarını çalıştırmayabiliyor.

bir ara yazmışlardı cyclone otomatik parkı çalıştırmıyor diye, bilmiyorum yazılımı çıktı mı?

sizde kamerayı taktırmamışsınız sırıtıyor diye. benim demek istediğim bu gibi şeyler. kamera bir çok araçta olduğu gibi tamponun ortasına, sensörlerin arasına takılan yuvarlak modelden olmalı sırıtmaması için. bir ufak parça yapıp bunu arkaya sabitleyelim mantığı hatalı ve göze hitap etmiyor.

o ünlünün her dediği doğru çıksaydı memleket uçuşa geçerdi; her söze itibar edilmemeli :)

bende ürünü taktırmanıza saygı duyuyorum, tercih meselesi. tekrar iyi günlerde kullanmanızı temenni ediyorum.

siz memnun olduktan sonra gerisi hikaye. görmeden yorum yapma bizimkisi.???

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Öncelikle herkese selamlar, forumda yeniyim, bu konu ile ilgili araştırma yaparken bu konuyu gördüm. Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. Yapılan uygulamalarda çok şık olmuş, güle güle kullanın. Görüntü paneli ve multimedya sistemin ikiside Ankara da mı yapıldı? Yani bunları Ankarada temin edebileceğim ve montajını yaptırabileceğim tavsiye edeceğiniz bir yer varmıdır? Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle herkese selamlar, forumda yeniyim, bu konu ile ilgili araştırma yaparken bu konuyu gördüm. Güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. Yapılan uygulamalarda çok şık olmuş, güle güle kullanın. Görüntü paneli ve multimedya sistemin ikiside Ankara da mı yapıldı? Yani bunları Ankarada temin edebileceğim ve montajını yaptırabileceğim tavsiye edeceğiniz bir yer varmıdır? Şimdiden teşekkürler...

Forumda biraz daha gezerseniz eğer bulacaksınız bu başlıkları :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

hayırlısı olsun ikisi de çok güzel olmuş. Konuyu bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim. Bu TFT göstergeden ben de satın almak istiyorum. Bunun montajı nasıl yapılıyor ve şu an aracım 19 bin km.de. Bu kilometre o göstergede görülebiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlısı olsun ikisi de çok güzel olmuş. Konuyu bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim. Bu TFT göstergeden ben de satın almak istiyorum. Bunun montajı nasıl yapılıyor ve şu an aracım 19 bin km.de. Bu kilometre o göstergede görülebiliyor mu?

Bunun için oldukça açıklayıcı diğer başlıklarımız mevcut :)

Montajı çok çok kolay

Servise gidip km ayarı yaptırmalısınız

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.