Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sag Sol Manevrada Sis Lambasinin Yanmasi Birde Bagaj Acik Ikazı

Hakan H.

Soru

Benim danismak istedigim bilen arkadas varsa simdiden tesekkurler arabam 2011 sedan focus 3 style plus paketli 1. Olarak sorum wolksvagen mercedes hatta fiatta bile var saga yada sola manevra yaparken dönüş yapilan yondeki sis lambalari yaniyor bizim arabalara da bu uygulanabilirmi acaba 2. Sorumda malum bagajlar kucuk fazla yuklemede bazen bagaj acik kalabiliyo ve gidene kadar surekli bagaj acik uyarisi ile birlikte surekli otüyor bunu gecici susturmamiz mumkunmu acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benim danismak istedigim bilen arkadas varsa simdiden tesekkurler arabam 2011 sedan focus 3 style plus paketli 1. Olarak sorum wolksvagen mercedes hatta fiatta bile var saga yada sola manevra yaparken dönüş yapilan yondeki sis lambalari yaniyor bizim arabalara da bu uygulanabilirmi acaba

Bence yapılabilir şöyleki 

Araç sis farının patlak olduğunu  gövde kontrol modülü vasıtası ile algılayabiliyor yani sis farları kontrol ediliebiliyor. Ayrıca Direksiyon açı sensörüde var bu arabalarda

Dolayısı ile direksiyon açı sensöründen gelen açı bilgisine göre sağ veya sol sis farını yakmak sanırım yazılım vasıtasıyla yapılabilecek birşey olsa gerek.

Vw cilerin vag com diye bir yazılım ile arabada çok şeyler yapabildiklerini biliyorum

örnek http://www.passatturkiye.com/kodlama-soruamptecrubeler/3971-beyaz-melek-vagcom.html

Focuslarda böyle bir yazılım varmı bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim danismak istedigim bilen arkadas varsa simdiden tesekkurler arabam 2011 sedan focus 3 style plus paketli 1. Olarak sorum wolksvagen mercedes hatta fiatta bile var saga yada sola manevra yaparken dönüş yapilan yondeki sis lambalari yaniyor bizim arabalara da bu uygulanabilirmi acaba 2. Sorumda malum bagajlar kucuk fazla yuklemede bazen bagaj acik kalabiliyo ve gidene kadar surekli bagaj acik uyarisi ile birlikte surekli otüyor bunu gecici susturmamiz mumkunmu acaba

focusta bu sistemin daha güzeli var sis lambası  yanmıyor ,dönüş farı yanıyor dönerken ,hangi tarafa dönerseniz o tarafın dönüş farı yanıyor ve sis lambasından daha güzel aydınlatıyor dönülen yeri..Yalnız bu donanım focus 2 ve focus 3 lerde   X paketlerde var 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Peki flaşörlerin ani frende yanıp sönmesi focus 3 lerde olan bir özellik mi ?

Lütfen konu dışı ileti yapmayınız. Focus 3 genel kategorisinde genel bir başlığımız var başlık açmasanız dahi orada veya ilgili bir başlık varsa orada yazabilirsiniz, bizde seve seve yanıtlarız.

Donanım bilgileri için yine Focus 3 genel bölümündeki donanım listesi başlığına bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.