Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Tdci 95 Yazılım Güncelleme Hakkında

Vural C.

Soru

Arkadaslar selam.

Daha once birkac arkadas servise gittiklerini ve yazilim guncellediklerini ve ilk calismadaki sarstinin azaldigini ve 1 den 2. Vitese gecerken ki silkelemenin ortadan kalktiigini soylediler. Ben dun randevu alip bugun servise gittim fakat malesef herhangi bir guncelleme olmadigini belirttiler. Aracim 2012 tdci f3 4k trend 95 hp. Yaptiran varsa hangi servistr ysptirdigini paylasabilirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Daha önce de bir çok konusu geçtiği üzere şikayet veya sorun olmadığı sürece güncelleme yapmayı tercih etmiyor servisler. Riskli olması bunun ilk sebebi. Farklı sebeplerini de konuştuk diye hatırlıyorum da hangi başlıktaydı malesef hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şahsuvaroğlu'nda güncellediler 1. viteste kalkış ataklaştı. vites geçişleri yumuşadı. araba bir şeye benzedi... 

güncelleme öncesi gidişat acemi şoför izlenimi yaratıyordu.

Bu adamların test mühendisleri yok anlaşılan, ya da işini adam gibi yapmıyor.

Sürücünün kolaylıkla fark edeceği kadar olumsuz sürüşü olan bir araç neden fabrikadan bayiye bu haliyle ulaşır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.