Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kasko Için Neler Tavsiye Edersiniz

Önerilen Mesajlar

Merhaba

Kaskom bitti %30 hasarsızlık indirimim var Kasko şirketi Axa geçen yıl full kaskoyu 1015 liraya yaptırmıştım bu yıl teklif istedim

aşağıdaki teklifler geldi

Sizce hangisi mantıklı hangisini tercih etmeliyim

AXA Genişletilmiş Mavi Kasko  1087,75 TL

İhtiyari Mali Sorumluluk

Bedeni Maddi Zararlar             30,000

Ölüm sürekli sakatlık               5,000

Hukuksal Koruma

motorlu araca bağlı                5,000

Sürücüye Bağlı                        50000

Anahtar kaybı                        1,500

AKKASKO Genişletilmiş Kasko    825,26 TL

İhtiyari Mali Sorumluluk

Maddi bedeni ayrımsız       30,000

Ölüm sürekli sakatlık         5,000

Hukuksal Koruma

motorlu araca bağlı           5,000

Sürücüye Bağlı        5000

Kazaen ölüm           5.000

Kazaen sürekli sakatlık         5.000

Groupama  Genişletilmiş Kasko         855,62   Sigortam.net

Kombine Limit 50.000

Şahıs başına vefat sürekli sakatlık     10.000

Kaza başına vefat sürekli sakatlık 10.000

Şahıs başına tedavi masrafları   1000

Kaza başına tedavi masrafları 5.000

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben kasko yaptırma derim riske gir 1087 tl cebinde kalsın :)ben son 5 sene de kaskolara   4 bin tl ye yakın para verdim hiç de kaza yapmadım bir işe yaramadı:) 1087 tl lik aksesuar al daha iyi ..

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben kasko yaptırma derim riske gir 1087 tl cebinde kalsın :)ben son 5 sene de kaskolara   4 bin tl ye yakın para verdim hiç de kaza yapmadım bir işe yaramadı :) 1087 tl lik aksesuar al daha iyi ..

Allah kaza, bela vermesin.

Ben de şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım ama; Allah korusun bu hiç yaşanmayacak anlamına gelmez.

Bence risk almaya gerek yok, kasko yaptırın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben kasko yaptırma derim riske gir 1087 tl cebinde kalsın :)ben son 5 sene de kaskolara 4 bin tl ye yakın para verdim hiç de kaza yapmadım bir işe yaramadı:) 1087 tl lik aksesuar al daha iyi ..

Araba çalınsa, sel görse, terör görse, birisi park halinde çarpıp kaçsa ne olacak?

Adı üstünde sigorta :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence yararlı bırsey nasıl olsa yıl ıcınde o 1087 ve yahut 1100 lıra harcanıyor öyle yada boyle en basıtınden yakıta gıdıyor paramız . Kasko bı guvencedır bence :) Şahsım adına yaptırmayıda yararlı göruyorum arabam 2003 model ve banada axa sigorta 1751 lira cıkardı full kasko malıyetını bu yuzden bu sefer yaptırmakda bıraz gecıkdım :) ama ne kısa zamanda yaptıracagım inş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 1070 liraya Groupama yaptırdım. 12 ye bölünce pek koymuyor :D

tabı taksıt seceneklerı ınsanın gözune bırazda olsa guzel gozukebılıyor :) Groupama ısmını daha önce pek duymadım kaskoyuda yaptırdımı genelde bılındık fırmalara yaptırmak ıstıyorum pıyasada ekonomık butcesı saglam çökmıycek fırmalara bakıyorum bır öncekı kasko sırketım neovaydı pek memnun kalmadım suanda aklımda axa var bakalım ama groupamayıda arastırıcam :)

Merhaba

Kaskom bitti %30 hasarsızlık indirimim var Kasko şirketi Axa geçen yıl full kaskoyu 1015 liraya yaptırmıştım bu yıl teklif istedim

aşağıdaki teklifler geldi

Sizce hangisi mantıklı hangisini tercih etmeliyim

AXA Genişletilmiş Mavi Kasko  1087,75 TL

İhtiyari Mali Sorumluluk

Bedeni Maddi Zararlar             30,000

Ölüm sürekli sakatlık               5,000

Hukuksal Koruma

motorlu araca bağlı                5,000

Sürücüye Bağlı                        50000

Anahtar kaybı                        1,500

AKKASKO Genişletilmiş Kasko    825,26 TL

İhtiyari Mali Sorumluluk

Maddi bedeni ayrımsız       30,000

Ölüm sürekli sakatlık         5,000

Hukuksal Koruma

motorlu araca bağlı           5,000

Sürücüye Bağlı        5000

Kazaen ölüm           5.000

Kazaen sürekli sakatlık         5.000

Groupama  Genişletilmiş Kasko         855,62   Sigortam.net

Kombine Limit 50.000

Şahıs başına vefat sürekli sakatlık     10.000

Kaza başına vefat sürekli sakatlık 10.000

Şahıs başına tedavi masrafları   1000

Kaza başına tedavi masrafları 5.000

Ben olsaydım axa sıgortayı secerdım yaklasık olarak 250 300 lıra fazla verıceksınız belkı ama en azından saglam bır sıgorta sırketıdır yanı en azından benım sıgorta yaptırdıgım adam sıgortacım desekde olabılır ( ki babamın 20 yıllık ahbabıdır ) axa yı önerdı . Genede tabıkı tercıh sızın ıyıce arastırmak lazım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende axa veya groupamaya yaptıracaktım benim için groupamanın bizim balıkesirdeki ford servisle mini onarım dahil hertürlü anlaşması olmasıydı axa nın mini onarım ve cam değişimi için servisle anlaşması yoktu o nedenle groupamayı seçtim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende axa veya groupamaya yaptıracaktım benim için groupamanın bizim balıkesirdeki ford servisle mini onarım dahil hertürlü anlaşması olmasıydı axa nın mini onarım ve cam değişimi için servisle anlaşması yoktu o nedenle groupamayı seçtim

Genelde anlasması oluyor dıye dusunuyorum ama ıyı hatırlattınız en kısa zamanda axa sigortanın Ankara'dakı ford servıslerıyle anlasması varmı sorup ögrenmem lazm tesekkur ederım ve hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben kasko yaptırma derim riske gir 1087 tl cebinde kalsın :)ben son 5 sene de kaskolara   4 bin tl ye yakın para verdim hiç de kaza yapmadım bir işe yaramadı 1087 tl lik aksesuar al daha iyi ..

Bu tür sigorta,kasko işlerine geriye dönüp bakarsanız hep zararlı çıkarsınız zaten.Benimde evimde kasko ve dask var çok şükür ne kaza ne deprem gördük 4 yıl ama geçen sene mutfakta tezgah altında ince bir boru var musluga giden o patlamis evi su basti sadece parke değişimi  2400 tl tuttu.yıllık sigorta bedeli 100-140 TL siz hesap edin artık :)

ortalama 15 yıllık sigorta bedelini küçük bir hasarda vermiştik

Süleyman Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.