Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'ünüz Hangi Donanım Seviyesinde ?

Murat Arık

Ford Focus MK III Donanım Anketi  

255 üye oy kullandı

1. 1. Tercih ettiğiniz donanım seviyesi nedir ?

• Comfort
      0
    • Trend
      9
    • Trend X
      39
    • Style (eski yeni hepsi)
      69
    • Titanium
      116

Önerilen Mesajlar

comfort benim bildiğim kadarıyla da yok. ben 2012 de aldım aracımı. belki ilk 2011 üretimlerinde vardır diye düşünmüştüm yakup ekleyince ;) çok ayrıntısını bilmiyorum çünkü.

Olmaz mı canım, işaretleyen arkadaşımız da var zaten :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmaz mı canım, işaretleyen arkadaşımız da var zaten :)

dediğim gibi mi yakup. 2011 modellerde mi var. aldığımdan beri fordun sitesine bakıyorum ara ara. comfort'u görmedim. 2012 eylülden öncesini bilmem tabi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu Comfort donanım şirketlere mi satıldı? Bam bazlak anca şirketler alır.

Konuya oy verilmişken cevaplayayım.

Donanım çoğu insanın önceliği değil. Çoğu kişi donanımsız araba mı alınır, boş, yüksek model ya da daha iyi bir marka almak yerine düşük model, iyi marka yüksek donanım tercih ediyor da bu çoğu zaman pek mantıklı değil.

Yeni olması her zaman daha avantajlıdır ki sürüş karakteristiği önceliğiniz ise boş araba almak gayet mantıklı olabilir. Gerçekçi bir önek olmayacak ama bana bugün ultra dolu Focus yerine bomboş 320d verseler bir dakika düşünmem mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuya oy verilmişken cevaplayayım.

Donanım çoğu insanın önceliği değil. Çoğu kişi donanımsız araba mı alınır, boş, yüksek model ya da daha iyi bir marka almak yerine düşük model, iyi marka yüksek donanım tercih ediyor da bu çoğu zaman pek mantıklı değil.

Yeni olması her zaman daha avantajlıdır ki sürüş karakteristiği önceliğiniz ise boş araba almak gayet mantıklı olabilir. Gerçekçi bir önek olmayacak ama bana bugün ultra dolu Focus yerine bomboş 320d verseler bir dakika düşünmem mesela.

320d için ne kadar demiştin..:):):):):)::)):):):):):):):

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

320d için ne kadar demiştin.. :):) :):) :): :)) :):) :):) :):):

ikinci el olarak 2007-2009 makyajsız E90 kasa 60.000 tl'den başlayor, dolu bir sıfır araç 70-80.000 Euro civarına alınabiliyor. Benim sahip olmayı ümit ettiğim makyajlı kasa, 2009-2011 184 beygirliklerin düzgünü en iyi ihtimal 80-85 civarından başlıyor, 120'ye kadar yolu var :)

Tabi daha Focus'un sınırlarını tam keşfetmeden imkan olsa da almamam gerektiğini düşünüyorum :)

Ama bir arkadaş sadece yanlamak için şirketlere verilen bomboş 320d almıştı diye hatırlıyorum. Amaç önemli :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikinci el olarak 2007-2009 makyajsız E90 kasa 60.000 tl'den başlayor, dolu bir sıfır araç 70-80.000 Euro civarına alınabiliyor. Benim sahip olmayı ümit ettiğim makyajlı kasa, 2009-2011 184 beygirliklerin düzgünü en iyi ihtimal 80-85 civarından başlıyor, 120'ye kadar yolu var :)

Tabi daha Focus'un sınırlarını tam keşfetmeden imkan olsa da almamam gerektiğini düşünüyorum :)

Ama bir arkadaş sadece yanlamak için şirketlere verilen bomboş 320d almıştı diye hatırlıyorum. Amaç önemli :)

Aslına bakarsan bende her zaman sıfır araç alma taraftarıyım... Bundan önceki eşime aldığımız otm. Confort gibi.... Kullanmayacağın bir sürü donanıma para vermenin yanın da değilim... Amaç öne çıkmalı....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslına bakarsan bende her zaman sıfır araç alma taraftarıyım... Bundan önceki eşime aldığımız otm. Confort gibi.... Kullanmayacağın bir sürü donanıma para vermenin yanın da değilim... Amaç öne çıkmalı....

Türkiye'de bu zor malesef abi. Hem bekleme süreci uzun, hem de çoğu firma sipariş üzerine araç alma işini çok zor ile imkansız arasında yapıyor.

BMW bu konuda başarılı. Kota hakkı olan her araç için en ince detayına kadar sipariş verilebiliyor.

Ford'da böyle bir şey olsa herkes Bi-Xenon seçer muhtemelen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.