Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Akü Bitmesi

semih yılmaz

Soru

1 yıldır akümü kemiren şeyi sonunda buldular.Torpido gözündeki ampul sürekli yanıyormuş.Sonradan taktırdığım navigasyon cihazının da etkisiyle arabanın aküsü 5 kere tamamen bitmişti.Yol yardımı gelip arabayı çekmişt kaçağı sözde araştırmalarına rağmen bulamamışlardı.Sonunda Ünallara götürdük adamlar buldular navigasyon cihazını da ayarlamışlar artık arabamın tüm sistemleri çalışıyor.1 yıldır start stop çalışmıyordu akü sürekli az olduğu için.Hatta geçen ay aküyü de değiştirdiler.

Umarım sorun çözülmüştür.Neredeyse arabanın üstüne yaklaşık 20.000 tl verip takasla c5 alacaktım.Onun yerine kutlamak için sansung S4 aldım.İyi oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ya neler çektim Yakup bey arabadan soğudum 36 saat nöbet sonrası eve gitmek için arabaya gidiyorum kapılar bile açılmıyor bekle ki yol yardımı gelsin.Umarım hallolmuştur

Sorun çözülmüştür. Pc ile stand-by'da tüketilen değerleri vs ölçmüşlerdir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

birde arabyı yerden yere vuruyordunuz eski mesajlarınızda. inşallah bundan sonra iyi günlerde kullanırsınız.

eski kasa meganına teyp taktırıp  her ay 2-3 kere arabayı çektiren arkadaş vardı. kaçaktan.

ben ne alınacaksa orjinalinden yanayım. sonradan bir şey ekletmeyi sevmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.