Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Wurth Araç Bakım Fırsatı (Ankara)

Önerilen Mesajlar

Seçenekler

• Araç Bakım Paketi 49TL
  • Araç Bakım Paketi ve Motor Koruma 69TL 

Yılların deneyimine sahip ekibiyle, dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanarak hizmet veren Mis Oto Yıkama, aracınız için birbirinden güzel paketler hazırladı.

Araç Bakım Paketi

• Würth ürünleriyle boya koruma 
  • Cam su itici uygulaması
  • Jant temizleme
  • Far-stop lambaları çizik giderme

Araç Bakım Paketi ve Motor Koruma

• Würth ürünleriyle boya koruma 
  • Cam su itici uygulaması
  • Jant temizleme
  • Far-stop lambaları çizik giderme
  • Motor koruma
Boya koruma ve bakım işlemleri WURTH ürünleriyle yapılır.

Uygulama 4 kattan oluşmaktadır. Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi temizlenir. Zift ve yapışkan maddeler giderildikten sonra aracın dış yüzeyindeki ince çizikler ve girdap izleri polisaj makinesiyle yok edilir. Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapılacak olan cila ve koruma işlemi için hazır hale getirilir. 

En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruma altına alınır. Ardından yağmur kaydırıcı uygulama ve jant temizliği gerçekleştirilerek işlem tamamlanır. 

Boya Koruma Aşamaları

Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi temizlenir. Zift ve yapışkan maddeler giderildikten sonra aracın dış yüzeyindeki ince çizikler ve girdap izleri polisaj makinesiyle yok edilir. Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapılacak olan cila ve koruma işlemi için hazır hale getirilir. 

En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruma altına alınır. Ardından yağmur kaydırıcı uygulama ve jant temizliği gerçekleştirilerek işlem tamamlanır.

1374766523193.jpg

Fırsat Linki:

http://www.sehirfirsati.com/deals/ankara/06-mis-oto-yikama-arac-bakim-paket/24564424?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_207&a=829

Not: Gönderi reklam amaçlı gönderilmemiştir bana gelen maili paylaşmak istedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%76 indirim varmış :) 

Zararına filan mı çalışıyorlar benim bildiğim boya koruma farklı bir şey mi?

3 şık mevcut

1-Zararına kim hiç ihtimal yok

2-Kar marjı çok yüksek 49 TL

3-Normal yıkama yapıp sonrasında makina ile hızlı cila gibi bir uygulama (ben bu seçeneğin olabileceğini düşünüyorum) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın konus sahibi ben netten çok alış  veriş yapmış biriyim en sağlam olduğu söylenen yerler dahi halen sattığı ürünün arkasında durmazken bu kadar uçuk bir indirim yapan yerin ürünlerine nasıl güveneceğim bana hiç güven vermedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın konus sahibi ben netten çok alış  veriş yapmış biriyim en sağlam olduğu söylenen yerler dahi halen sattığı ürünün arkasında durmazken bu kadar uçuk bir indirim yapan yerin ürünlerine nasıl güveneceğim bana hiç güven vermedi.

Konuda da yazdığım gibi ilgili firmayı tanımam etmem,reklam derdinde değilim Ankara'da bulunan arkadaşlardan düşünen varsa araştırsın diye paylaştım.

Not: Gönderi reklam amaçlı gönderilmemiştir bana gelen maili paylaşmak istedim.

Size hiç güven vermediyse ilgilenmezsiniz olur biter! 

Kendimi foruma reklam için gelmiş,kendine müşteri arayan firma gibi hissettim birden :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%76 indirim varmış :)

3 şık mevcut

1-Zararına kim hiç ihtimal yok

2-Kar marjı çok yüksek 49 TL

3-Normal yıkama yapıp sonrasında makina ile hızlı cila gibi bir uygulama (ben bu seçeneğin olabileceğini düşünüyorum) 

2. seçenek doğru :D

ancak giden çoğu kişi hayal kırıklığı yaşıyabilir önceki kampanyalarında öyle olmuştu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.