Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araba Önerisi

Onur S. Y.

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba ,

Ailemden bir yakınıma araba bakıyoruz. 2009 ve sonrası modeller olmak üzere (mantıklıysa sıfır da olabilir ) ;  dizel , otomatik şanzıman , teknolojik, full donanımlı , dış görünüş olarak göze hitap edebilen, dinamik bir araç arıyoruz. Sedan veya hatcback olabilir ama bizim için hatcback daha tercih edilebilir bir seçenek .
    Fiyat aralığı biraz geniş. Bizim araştırdığımız araçlar içerisinde en yüksek fiyatla 2013 audi a3 var 80 -90 bin arası. Dsg şanzıman golf e baktık. Fiyat olarak aşağılara indikçe toyota auris , ford focus , kia ceed , seat leon , seçenekler arasında. Yani fiyat aralığı olarak 80 bine kadar çıkabiliyoruz fakat 50 60 bin liraya istediğimiz aracı bulup kalan parayı başka yerlerde kullanmak bizi memnun edebilir :) 
    Geniş bir fiyat aralığı olduğu için çok fazla seçenek var ve biz tüm seçenekleri değerlendirmediğimize inanıyoruz , her türlü fikre açığız yardımlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

80-90 lara çıkılacak ise D sınıfı düşünülmesi gerekir. Önce sınıf olarak karar verelim bence

Haklısınız bunu belirtmeliydim. Bu fiyat aralığında birçok D sınıfı da var. C sınıfı veya D sınıfı olabilir, E sınıfı bu model aralığında bu fiyatlara bulmak zor ki şu anda düşünmüyoruz. . Fiyat aralığı çok geniş olduğundan dolayı sadece C sınıfı veya sadece D sınıfı demek de istemiyoruz. İki sınıftan da araçlar olabilir. Fikirleri bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seçim kriterleri bu kadar geniş tutulmuşken herkesin önerisi farklı olur ve size okuma zahmeti dıiında çok anlamlı bir katkısı olmaz. Özgün ve dinamik isteniyorsa ben o fiyatlara Volvo V40 T4 R-Design alırdım, tek kusuru sizin açınızdan benzinli olması. Kolay gelsin!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben araba alırken civic ,jetta ve focus arasında kalmıştım.sonra içimden geldi focusu aldım.ancak bu forumdaki kimse civicten bahsetmiyor.benim bilmediğim sizin bildiğiniz bişeyler mi var civic hakkında ?

Bence hiç konu dışına çıkmayalım. Civic başlıkları var sitede. Arama kısmına yazın bi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ucuz olarak önerebileceğim ...

yeni leon 1.6 TDI 105 hp DSG S&S _____ 55.000 'e filan alırsınız ... 

Yeni leonlar üzerinde araştırma yapıyoruz genel olarak kanı güzel ama internette o kadar çok insan test yapmış yorumlar yazmış ki insanın kafası karışıyor :)

Seçim kriterleri bu kadar geniş tutulmuşken herkesin önerisi farklı olur ve size okuma zahmeti dıiında çok anlamlı bir katkısı olmaz. Özgün ve dinamik isteniyorsa ben o fiyatlara Volvo V40 T4 R-Design alırdım, tek kusuru sizin açınızdan benzinli olması. Kolay gelsin!

Teşekkür ederim. V40 ilk niyetlendiğimiz arabalardandı fakat benzinli oluşu ve ikinci el piyasasının ülkemizde zayıf olması bizi vazgeçirdi.

ben araba alırken civic ,jetta ve focus arasında kalmıştım.sonra içimden geldi focusu aldım.ancak bu forumdaki kimse civicten bahsetmiyor.benim bilmediğim sizin bildiğiniz bişeyler mi var civic hakkında ?

Civic bence oldukça  güzel ama dizellerde otomatik vites seçeneği henüz yok ne yazık ki. 

2009+ dizel otomatik focus mu var?

Bu konuda bende emin değilim tam olarak.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.