Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Şerit Takip Sistemi Olup Olmadığını Anlama

Volkan Çelebi

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

İlk aklıma gelen YB menüsüne girip sürücü yardımı kısmında şerit değiştirme ayarları var mı bakmak oldu...

Bir de sinyal kolunda açma - kapama düğmesi olması lazım, sağdaki arka silecek düğmesinin muadili.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

alırken hangi pakete para verdiğinizi bilmeden mi aldınız?

olmayan pakete para vermiş olmayın sonra !!!

** pardon Zürih miş ikamet, orada nasıl satılıyor bilmiyorum. paket ayrı mı yoksa paketin içinde olduğu modeller var mı, yoksa araç burada ve buradan mı alındı???

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

alırken hangi pakete para verdiğinizi bilmeden mi aldınız?

olmayan pakete para vermiş olmayın sonra !!!

** pardon Zürih miş ikamet, orada nasıl satılıyor bilmiyorum. paket ayrı mı yoksa paketin içinde olduğu modeller var mı, yoksa araç burada ve buradan mı alındı???

Aracım ikinci el. Almancam çok iyi olmadığı ve benim de pek deneyimli olmamam sebebi ile hala ne var ne yok çok hakim olamadım. Zaten tekrar sürücü kursu alacağım. 15 senelik şoförüm ama burada araba kullanmak beni stresse sokuyor. Çok çok dikkatli olmanız gerekiyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracım ikinci el. Almancam çok iyi olmadığı ve benim de pek deneyimli olmamam sebebi ile hala ne var ne yok çok hakim olamadım. Zaten tekrar sürücü kursu alacağım. 15 senelik şoförüm ama burada araba kullanmak beni stresse sokuyor. Çok çok dikkatli olmanız gerekiyor.

O zaman Almanca olsun:

Bordcomputer --> Einstellungen --> Fahrerassistenz --> Fahrspurabweichung

Bu arada Avrupa'da araba kullanmak Türkiye'ye göre çok daha kolaydır, sadece kurallara uymak yeter!  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler menü seçeneği için. Benim konsantrasyon ve dikkati toplama sorunum var. Buna birde kendine güvensizlik eklenince şehir içinde araba kullanırken Stress oluyorum. (tramwaylarda ayrı dert) biraz ders alıp pratik yapmak süper olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar,

Aracımda bu teknolojinin olup olmadığını test yapmadan öğrenmenin bir yolu var mı?

Elbette en basit hali fotoğraftaki araç bilgisayarı ekranında sembolik araba resminin sağında ve solunda yoldaki şerit çizgileri örnekleyen kesik çizgiler olması gerekir. Şerit çizgiler algılanmadığı zaman gri renkte olur. Sistem şeritleri algıladığında yeşil, Uyarı olduğunda kırmızı (berberinde direksiyon titrer), müdahale olduğunda sarı renge döner. Yol bilgisayarından aktif pasif yapabilirsiniz.

img2013011300505.jpg

img2013011300504.jpg

img2013011300509.jpg

kumanda yeri de : sağ sol sinyal vermede kullandığımız direksiyonun sol taraındaki sinyal kolunun uç tepe kısmında ki butona basarak Kapalı-Uyarı-Müdahale seçenekleri görebiliyor olmamızdır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.