Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dacia Duster 4X2 110 Dizel Tekleme Sorunu?

M. Esat

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar oncellikle farki bir markanin modelindeko sikinti icin sizden yardim istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

arac arkadasimin araci aracin sorunu 80 ile 100 km araliginda sabit hizla giderken tekleme yapiyor gitmedigi servis kalmadi ancak cozum bulamadilar sizlersin de goruslerinizi almak isterim neden olabilicegi hakkinda.

M. Esat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt pompası, enjektör memeleri geliyor benim de aklıma,

Ve turbo hortumları falan da kaçak olabilir.

Bizim aklımıza gelenlerin servislerin de akıl edeceğini düşünüyorum.

Bence turbo sisteminden olma ihtimali fazla.

Bazen servisler gerçekten bilgisiz olabiliyor. Hepsi değil tabiki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracın dacia olması zaten sıkıntı demek , arkadaşım da sıfır dacia stapway aldı 1 ay sonra aracın arıza lambası yandı ,kapı fitilleri söküldü vs. aracını değiştirirse bu sorundan kurtulur sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@çağlar çetinkaya, renault grubuna alerjiniz var sanırım hocam :) bunlar sadece daciada olmuyor ford volkswagen gibi markalardada var bu tür sorunlar ... örnek olarak uzun zaman çözülmeyen focus keçesi vw dsg'si ... Neyse konuya dönersek yakıt pompası hemen aklıma gelen ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@çağlar çetinkaya, renault grubuna alerjiniz var sanırım hocam :) bunlar sadece daciada olmuyor ford volkswagen gibi markalardada var bu tür sorunlar ... örnek olarak uzun zaman çözülmeyen focus keçesi vw dsg'si ... Neyse konuya dönersek yakıt pompası hemen aklıma gelen ....

reno değilde plastik ve teneke grubuna alerjim var benim :)  100 tane dacıa dan 50 sinde sorun  oluyorsa,100 focustan  1 tane focusta ancak oluyordur bu tür sorunlar :)

ustalar bile bulamadıysa bu sorunu zor bulunur dacia nın  sorunu! zaten arkadaşların tahmin ettiği sorunları ustlarda düşünmüştür onlarda bakmıştır bunlar olabilir mi gibisinden ...Sorun yakıttan değilse bulunmaz bu sorun !  :kıhkıh:

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakıt kaynaklı olabilir..fazla güce ihtiyaç olduğunda karşılayamama bana eski günleri hatırlattı; GTI ımda böyle bir şeyle karşılaşmış ve çok sıkıntı çekmiş , bir çok test ki o zamanın testleri sonuç vermemiş İstanbul da bir ustaya gitmiştik ve adam bir çırpıda sorunu bulmuştu.. Sorun arka sağ lastik tarafına yakın depodan yakıt çekip motoro gönderen ve orada yakılmayan yakıtı depoya pompalayan ( çalışırken Cıızz a benzer ses çıkaran) cihazın hortumlarından biri sıkışmıştı...çook eski günlere gittim.. Peee. :):):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.