Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Haydi Gelin Aracımıza Jant Seçelim - Focus 3

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Tanıtım reklamında ki jant araca

bu mantıkta ,focus'un en pahalı arabası olan RS 'tede şuan benim araçta takılı olan jantlar olduğuna göre ,   veya 2 . en iyi aracı ST olduğuna göre  st jantı ,  :wacko:

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

son 2 gündür , karlı , buzlu soğuk ve ıslak havada test ettim ve onayladım ...  http://www.nankangusa.com/tires/performance/nankang-ns-20?tab=details   

img0714o.jpg

hiç böyle beklemiyordum ,   :nazar:

yanlız kuru yolda daha test edemedim ,  sert bir viraj denemsi yapmadan birşey söylemek mümkün değil ...  onuda paylaşırım ama o konuda büyük bir beklentim yok :)

bu araba ne renk yahu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu mantıkta ,focus'un en pahalı arabası olan RS 'tede şuan benim araçta takılı olan jantlar olduğuna göre ,   veya 2 . en iyi aracı ST olduğuna göre  st jantı ,  :wacko:

Dedim ya zevk meselesi hem senin aracının jantları da güzel ama 5 kollu orijinal jantlar çok şık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

son 2 gündür , karlı , buzlu soğuk ve ıslak havada test ettim ve onayladım ...  http://www.nankangusa.com/tires/performance/nankang-ns-20?tab=details   

img0714o.jpg

hiç böyle beklemiyordum ,   :nazar:

yanlız kuru yolda daha test edemedim ,  sert bir viraj denemsi yapmadan birşey söylemek mümkün değil ...  onuda paylaşırım ama o konuda büyük bir beklentim yok :)

Sedan'da lansman 5 kollu jant dışında daha iyi giden bir jant henüz görmedim.

Fakat HB renk Jant uyumunda da bundan daha iyisini görmedim.

Aracın rengi arka camların siyahlığı jantın büyüklük ve şekli mükemmel bir uyum oluşturmuş, harika seçim bravo.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.