Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Haydi Gelin Aracımıza Jant Seçelim - Focus 3

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

jant.jpg

Nasıl, almalı mıyım?
OZ Adrenalina 18"....

Bu ve çok daha fazlası için deneme yapabileceğiniz bir Çek sitesi var, dil sorun ama çözülüyor bir şekilde, çeşit bol, uygulama güzel, oynayın anacım...

Tıklayın ve Oluşturun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birtürlü gidemedim , ama 18 RS DG (dark gray) jant almayı düşünüyorum ... bence focus'un vazgeçilmez tek jantı bu ... 

en beğendiğim ise TR de bulamadığımfordfocusrsvefiestastka.jpg

birde orjinal titanium jantlarının 18 inch'i çıkarsa hiç düşünmeme gerek kalmayacak ....   PS ile kendim fantazi yaparak denedim ... en çok yakışnaı

spoileroh.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tolga aerodinamiğimi bozdun aga ilk defa görüyorum bu jantı ve sana markasını taktim edeyim range rover jantı olarak ülkemizde rastlayabilirsin genelde siyah renkli oluyorlar ama 18 inç i ni bulman imkansız gibi birşey bak nekadar benziyor

hmmf3.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.kahndesign.com/wheels/wheels_collection.php      kahn design   18 inch'i var ...

şu şekil bakarsak daha doğru ,ama çok çok pahalı ....

http://www.kahndesign.com/wheels/wheels.php?driveajax=Y&kprod=32401&make=Ford&makeID=Manu_Ford&fromWdetails=Y

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tolga kahn bu ürünü bize türkiyede distribütör elde edebilmek için iki takım hazırlayıp gönderecek az önce cevap geldi dış pazar sorumluları reklam amaçlı bedelsiz olarak göndermeyi düşünüyorlar gerekli mercilerden izin sürecinin başladığını ve büyük ihtimalle onaylanacağını söylediler bu adamlar birçok super car lux car araçlara özel tasarımlar yapıp gönderiyor sitesindede görünen o ki idaalılar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tolga kahn bu ürünü bize türkiyede distribütör elde edebilmek için iki takım hazırlayıp gönderecek az önce cevap geldi dış pazar sorumluları reklam amaçlı bedelsiz olarak göndermeyi düşünüyorlar

şaka yapıyorsun dime ,  :hmm: kime neye göndereceklermiş ?  göndersinler takalım yahu ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olga kahn bu ürünü bize türkiyede distribütör elde edebilmek için iki takım hazırlayıp gönderecek az önce cevap geldi dış pazar sorumluları reklam amaçlı bedelsiz olarak göndermeyi düşünüyorlar

Bedelsiz, reklam amaçlı, distribütör kazanmak için....

Şanslı gününüzdesiniz vesselam, hayırlara vesile olur inşallah.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.