Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Haydi Gelin Aracımıza Jant Seçelim - Focus 3

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

attachicon.gif2012-Ford-Focus-3.jpg  birde buna bakın önceki foto uzak çekim hemde kalitesiz

kesinlikle güzel ancak para verip alıcak olsam başka bi model alırdım heralde zevk meselesi tabii :) babam gaza gelirde cmax titx alırsa direk değiştiririm tabii :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama focus 3, hem sedan hemde hb ye en çok yakışan  bu 5 kollu 18 inç jant..yalnız nette bu jantın 19 inç olanı da vardı focusun birinde

kesinlikle güzel ancak para verip alıcak olsam başka bi model alırdım heralde zevk meselesi tabii :) babam gaza gelirde cmax titx alırsa direk değiştiririm tabii :D

evet tercihler kişiye göre değişir kimi 18 18 18 der kimide 17 daha hoş duruyor der :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu 16 pek yakışmıyor focus 3 e nette birisi takmıştı pek hoş durmamıştı..bu jantın  18 inçi olacak focus 3 e ..yoksa pek hoş durmuyor...birde balıkesir ford bayisinde vardı bu jant pek önermemişti satış elemanı diğer aliminyum alaşımlı jantlara göre daha ağır olduğunu ve konforlu olmadığını söylemişti diğer jantları önermişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok istiyor ya 5 kolluyahttp://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=49847726

bu 16 pek yakışmıyor focus 3 e nette birisi takmıştı pek hoş durmamıştı..bu jantın  18 inçi olacak focus 3 e ..yoksa pek hoş durmuyor...birde balıkesir ford bayisinde vardı bu jant pek önermemişti satış elemanı diğer aliminyum alaşımlı jantlara göre daha ağır olduğunu ve konforlu olmadığını söylemişti diğer jantları önermişti.

Ne kadardi acaba ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadardi acaba ? 800tl falandi yanlış hatırlamıyorsam zaten bu jant piyasada 750-850 arası satılıyor.
Bence yanlis hatirliyorsunuz yukarida paylastiğiniz 5 kollu lansman janti degilmi ?

Piyasada derken nerde var suan ben cok arastirdim ama bulamadim. Himpekste vardi oda takimi 1.800 liraydi orjinal zaten replicasi yok. Yetkili saticida bizim suanki jantlarin tanesini 1.000 liraya satarken o janti 800-900 olmasi imkansiz

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence yanlis hatirliyorsunuz yukarida paylastiğiniz 5 kollu lansman janti degilmi ?

Piyasada derken nerde var suan ben cok arastirdim ama bulamadim. Himpekste vardi oda takimi 1.800 liraydi orjinal zaten replicasi yok. Yetkili saticida bizim suanki jantlarin tanesini 1.000 liraya satarken o janti 800-900 olmasi imkansiz

link 16 inçlik replika 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

link 16 inçlik replika 

Hee onu Serkan abi paylaştiya fotodakinden bahsediyoruz sandim :) ufak bi kalp krizi gecirdim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz yanlış anlamisiniz benim paylastigim orijinal jantta serdar arkadaşın gönderdiği linkteki replika 16 jant piyasada var.bu janti balikesir ford satiyordu .800 tl demişti .benim paylastigim jant yok suan
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

son 2 gündür , karlı , buzlu soğuk ve ıslak havada test ettim ve onayladım ...  http://www.nankangusa.com/tires/performance/nankang-ns-20?tab=details   

img0714o.jpg

hiç böyle beklemiyordum ,   :nazar:

yanlız kuru yolda daha test edemedim ,  sert bir viraj denemsi yapmadan birşey söylemek mümkün değil ...  onuda paylaşırım ama o konuda büyük bir beklentim yok :)

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiç böyle beklemiyordum ,  

Senin adına sevindim, dört mevsim lastiği olarak karda buzdaki performansı kuruda da verirse tadına doyum olmaz.

Tabii geniş tabanla kuruda avantajın olur, en azından 215'den çok farklı olmaz diye düşünüyorum, dört mevsim özelliğinin götürdüğünü geniş taban telafi eder.

Karasal iklim için akıllı seçim...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama bence görünüm olarak en çok yakışanı bu

öncden çekiş araçlar için genel olarak ben çok kollu jantları seviyorum ,   5 kollu oldumu ofset'li olması lazımmış gibi geliyor , ofsetli jantlarda arkadan itişli arabalara takmak gerektiğini düşünüyorum ...  5 kollu jant alacaksamda 

wheels2020antera20type2.jpg  antera 'dır benim için ...

yani lansman jantının replicası yok , orjinaline okadar para verene kadar antera alırım hertürlü :)

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.