Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Haydi Gelin Aracımıza Jant Seçelim - Focus 3

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Nasıl, almalı mıyım?

OZ Adrenalina 18"....

Bu ve çok daha fazlası için deneme yapabileceğiniz bir Çek sitesi var, dil sorun ama çözülüyor bir şekilde, çeşit bol, uygulama güzel, oynayın anacım...

http://www.elektrony.cz/de/?&volba=ElKonfig&auto=fo&model=Focus%20(DYB%202011-)*&velikost=18&typ=

Almaya karar verdiniz diyelim nasıl temin edeceksiniz bu janti?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu nerden bulabiliriz Çok çok iyi olmuş

Ben temasa geçtim ...

ingiliz firması , ürün kodu 

COS808D02  5108 8.0X18 ET45 75 DIA

Retail £250.00 each + vat

Türkiyeye gemi ile girişi oluyormuş ... bu ücret içinde shipping de var yani anlayacağın 1.000 £  + vergi diyor ... kdv oranı nedir bilemiyecem ...  

2890 tl ye filan geliyor ...  18 inch cosworth jant ...

dur başka birşey algılamasınlar söz gelirse sana verecem diğer takımı kıllandırmaya gerek yok

emir adamalar satıyorlarmış olm türkiyeye :fikir:  ... sana hakketten öyle mi söylediler ...  

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen ben bağlantı kurulacak firmaların listesini gönderdim hemen aradılar önder konuk diye bir arkadaş kendisi türk okçu fayman ve arc oto gibi tedarik imkanı olan  yerlerle bağlantı kurdurdum haberleştik yani sen kimle konuştun orda david ile mi ?

Ben temasa geçtim ...

ingiliz firması , ürün kodu 

COS808D02  5108 8.0X18 ET45 75 DIA

Retail £250.00 each + vat

Türkiyeye gemi ile girişi oluyormuş ... bu ücret içinde shipping de var yani anlayacağın 1.000 £  + vergi diyor ... kdv oranı nedir bilemiyecem ...  

2890 tl ye filan geliyor ...  18 inch cosworth jant ...

emir adamalar satıyorlarmış olm türkiyeye :fikir:  ... sana hakketten öyle mi söylediler ...  

hem özel sipariş istersen zengin müşteri diye düdükleyecek yer arar her firma fizanada gönderirler benim derdim satın almak değilki 2500 tl ye ben burada snc de yaptırırım aynı jantı benim derdim bu adamların burada dükkanlarının olması ve bu dükkana sahip olmak ;) numune gönderecekler işte sağolasın aynı gün içerisinde iki adet türkiye sorgusu yapılınca çok güzel güven kaybı yaşıyorum işime çomak soktun ama önemli değil keyfine bak ;) zaten derdin bu jantı temin etmek değil kafana göre buradan bana dediğimi yedirmeye çalışmak olduğunu sende benden iyi biliyoruz satıyorlar evet bas bas bağırıyorum burada bu jantları range rover üzerinde görebilirsin diye ...   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen ben bağlantı kurulacak firmaların listesini gönderdim hemen aradılar önder konuk diye bir arkadaş kendisi türk okçu fayman ve arc oto gibi tedarik imkanı olan  yerlerle bağlantı kurdurdum haberleştik yani sen kimle konuştun orda david ile mi ?

Boşverin memurlarla konuşmayı, doğrudan Afzal'ı isteyin,benden selam söyleyin yardımcı olur....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Simon Eales

Business Development Manager

Cosworth Aftermarket Division

adamın title bu ...   hadi inşallah verirlerde takabiliriz ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı gün içerisinde iki adet türkiye sorgusu yapılınca çok güzel güven kaybı yaşıyorum işime çomak soktun ama önemli değil keyfine bak zaten derdin bu jantı temin etmek değil kafana göre buradan bana dediğimi yedirmeye çalışmak olduğunu sende benden iyi biliyoruz satıyorlar evet bas bas bağırıyorum burada bu jantları range rover

aa bak bu ayıp oldu ... bu iletiyi görmemişim ben ....  jant'ı araştıran bulan benim , sana nerede satıldığını gösteren benim , neyine çomak sokayım  :hıh:  , sana neden lafını yedirtmeye çalışayım ...zaten nekadar muhabbetimiz varki , zaten araştırıyordum , yeni focusunda üzerinde gördüm iyice hoşuma gitti , ister girerim , ister girmem iletişime senin işini bozmakla ne alakası var ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.