Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Bu Parçayı Aracıma Koymayı Unuttumu Acaba?

Hasan Şahin

Soru

Arkadaşlar bu ara çok soru soruyorum kusuruma bakmayın lütfen. Az önce alttaki paylaştığım vidyoyu izledim, vidyo açıklamasında araç titanium olarak gözüküyor benimkide aynı ama vidyoda bakarsanız 0:12 de ki buton benim aracımda yok.

Araç donanımında ford sync var bluetooth vasıtasıyla baglanıyorum arama parça dinleme vb yapabilyiorum fakat klima ayarı, radyo örneğin frekans söyleme vb gibi vidyoda gördüğünüz hiçbirşeyi yapamıyorum?

Vidyodaki o tuş yok benim aracımda direksiyon üzerinde minik konuşma işareti var fakat o komutların hiçbiri yok klima vb gibi?

Ne derseniz koymayımı unutmuşlar o tuşu?

http://www.youtube.com/watch?v=RXiYMsx7hTU

Edit: Video linkini eklemeyi unutmuşum.

Hasan Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben-İsmi Ara

Ford-İsim Lütfen;

Ben-Acun Ilıcalı

Ford-İsim Lütfen;

Ben-Acun Ilıcalı

FordEfendim

Ben-Acun Ilıcalı

Ford-Efendim,

Ben-Acun İLİCALİ

Ford-Acun İlicali Aranıyor.Evet veya Hayır diyerek yanıtlayınız.

Ben-Evet

Ford-Efendim

Ben-EVEEET 

Ford-efendim.

Ben-EVEETT ULAN EVEEETTT  :mad:

Ford-Algılanamadı komut iptal edildi. 

Ben- :ranting2:

Bu kadın bazen beni deli ediyor. Bir gün boşayacam  :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben o direksiyon altındaki tuşu daha çok seviyordum.Ayrıca ben hala Synci hala adam akıllı kullanamıyorum.Söylediklerimi algılamıyor.Sanatçı Orhan Gencebay çal diyorum sanatçı Bora Duran çalınıyor  diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk başta biz de anlaşamıyorduk ama biraz tartıştıktan-takıştıktan sonra şimdi pamuk gibi... Hatta ben "ı" ile söylüyorum o "i" li hali ile tekrar ediyor =) 

Bir de bende şu isimleri tersten algılaması falan hiç olmadı; rehberde kayıtlı hali ile görüyor-tanıyor hatta isim değil de lakaplı kayıt ettiklerimi bile çok net anlıyor...

Bence çok kullanışlı; eskisi olmasına rağmen...  ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok konuşan kadınları hiç bir zaman sevmedim.

Mamafih sinirli zamanlarında eve giderken arabadaki hanımla bir güzel kavga ediyorum, eve rahatlamış giriyorum.

Bizdan gene didişeceğiz...

Cam açıkken konuşunca anlamıyor cins-i latif, ben de ağzıma geleni söylüyorum, yandaki arabalardan da şaşkın şaşkın bakıyorlar!

Hayat işte...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.