Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karadeniz'den Bir Kaç Kare

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

İş seyahati de olsa, Karadeniz de bulunduğum süre içine bir kaç kare yakalayıp, sizlerle paylaşmak istedim ancak resimler telefon ve tabletten çekildiği için şimdiden bu konuda duayen olan arkadaşlar çok amatör olarak değerlendirirse.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resim eklendi

y

nerelerdeydiniz? ben Karabük lüyüm de batı karadeniz mi orta ve doğu ya mı gittiniz. resimlere mekan ismide eklerseniz??

nerelerdeydiniz? ben Karabük lüyüm de batı karadeniz mi orta ve doğu ya mı gittiniz. resimlere mekan ismide eklerseniz??

Otelde int. ağır sanıyorum bu yüzden resim yüklemek ve cevap yazmakta sıkıntı var....

Trabzon -Rize - Gümüşhane - Girasun ve Ordu da bulunacağım....

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok merak ediyorum oraları kısmet olursa 10.ayda gitmeyi düşünüyorum....

Is icinse bilemem de gezmek icinse pek uygun bir mevsim degil be Serdarim...

Bekir abim memleketimin havasini cek bolca icine..

İş seyahati de olsa, Karadeniz de bulunduğum süre içine bir kaç kare yakalayıp, sizlerle paylaşmak istedim ancak resimler telefon ve tabletten çekildiği için şimdiden bu konuda duayen olan arkadaşlar çok amatör olarak değerlendirirse.....

Abi Ünye'den gecerken bi Çakırtepe'ye çıkın derim.. Pide arti Unye koyu manzarasi.. harikadir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Is icinse bilemem de gezmek icinse pek uygun bir mevsim degil be Serdarim...

Bekir abim memleketimin havasini cek bolca icine..

Abi Ünye'den gecerken bi Çakırtepe'ye çıkın derim.. Pide arti Unye koyu manzarasi.. harikadir

Tamamdır Alperenim kısmet olursa, uğranacak yerlere eklendi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir abi.Giresun benim memleketim.Giresun kalesine çık.Görele'de pide ye.Uluburun da denize gir(Akdenizi aratmaz)Eğer 10 temmuz gibi orada olacaksan bunları yaparken yanında ben de olabilirim.

Ufuk birlikte olmayı çok isterdim, cuma günü akşam uçağı için Trabzon a dönüş var... Denize girmenin dışındakiler için ( iş için bulunacağımdan fırsat olmaz) kale ve pide ziyafeti olur gibi.....

gümüşhane karaca mağarasını ziyaret etmelisiniz.

hatta müsait olursam size eşlik edebilirim. ne zaman gümüşhanede olacaksınız.

Teoman teşekkür ederim bu gün öyleye kadar Gümüşhane de olup oradan Girasun a geçiş var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufuk birlikte olmayı çok isterdim, cuma günü akşam uçağı için Trabzon a dönüş var... Denize girmenin dışındakiler için ( iş için bulunacağımdan fırsat olmaz) kale ve pide ziyafeti olur gibi.....

Teoman teşekkür ederim bu gün öyleye kadar Gümüşhane de olup oradan Girasun a geçiş var...

Hmmm, donus ucaklaysa Unye olayi olmaz tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.