Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karadeniz'den Bir Kaç Kare

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Hmmm, donus ucaklaysa Unye olayi olmaz tabi :)

Alperenim Pazartesi uçağı ile gelip cuma uçağıyla döneceğim, kiralanan araç şimdiden 1000km yi buldu.. Bugün Gümüşhane den yakın olduğunu düşündüğümüz için Erzincan a nerdeyse yarım saatliğine olsun uğradık gerçi yol çok bozukmuş hani pişman olmadık desem yalan olmaz.. Şimdi Giresun'dayız...

bekir abi yarin ogleden sonra ordudayim eger oralardaysan gorusmek agirlamak isterim.

alperen bey sizin memleket neresi acaba?

Bende geniş zaman ayırmayı çok isterim ama çok yoğunluk var . İstersen telefonlaşıp zamanlarımızı uydurabilirsek, bir beş dakika olsun merhabalaşırız.. Tekrar teşekkürler...

Bekir abi bu ne ilgi herkes ağırlamak,gezdirmek istiyor.Bu ilgi seni şımartmasın sonra.Maşallah karadeniz şeriti boyunca da üyelerimiz var bak yemeyi,içmeyi,barınmayı bedavaya getirebilirsin:)

Ufuk o benden kaynaklanmıyor, Karadeniz insanı çok içten samimi....

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

Resim eklendi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

temmuz ağustos çürük ayıdır sıcak ve nemli olur.

çayeli pazar arasında ufakta olsa plajlar var.

aydere gidip gezilebilir ve kaplıcada var.

mıhlama yenmeli. iç kısımlarda çay fabrikaları var elek altı tabir edilen çay almaya çalışın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resim eklendi

Bekir Abi ,çok güzel emeğine sağlık...

Sağol Nihatım.:):)

temmuz ağustos çürük ayıdır sıcak ve nemli olur.

çayeli pazar arasında ufakta olsa plajlar var.

aydere gidip gezilebilir ve kaplıcada var.

mıhlama yenmeli. iç kısımlarda çay fabrikaları var elek altı tabir edilen çay almaya çalışın derim.

Tatil için ayrıca gelmeye çalışacağım hakikaten çok etkiledi buralar.. Birde yollar çok iyi olmuş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben orduluyum hocambekir abi naptiniz ben ordudayim ve yoldan geldigim icin uyuyordum yeni uyandim

Geldik Orduya ama çok yoğun bir gündü sadece nefes aldığımız an teleferik in orda balık yemekti, çok güzel bir yer beğenmemek elde değil. Şimdi Girasun da oteldeyim, yarın Trabzon dam uçuyorum.. Artık bir daha ki sefere kısmetse...

Resim eklendi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geldik Orduya ama çok yoğun bir gündü sadece nefes aldığımız an teleferik in orda balık yemekti, çok güzel bir yer beğenmemek elde değil. Şimdi Girasun da oteldeyim, yarın Trabzon dam uçuyorum.. Artık bir daha ki sefere kısmetse...4edyhyga.jpg

misafirler olmasa giresun yakin gelirdim ziyaretine abi insallah bi dahaki sefere kusura bakma,boztepeden manzarayi begenmistirsiniz umarim.bu arada orduya belediye binasi icin mi geldiniz?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

misafirler olmasa giresun yakin gelirdim ziyaretine abi insallah bi dahaki sefere kusura bakma,boztepeden manzarayi begenmistirsiniz umarim.bu arada orduya belediye binasi icin mi geldiniz?

Hayır ama artık o alana bir bina yapma zamanı gelmiş, boş boş olmuyor öyle....

Beğenilmeyecek gibi değil harika yerler... Orada yaşayan insanlar çok şanslı bence.. İnş. Birdahaki sefere...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.