Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Modifiyeli Focus 3 Farları

taner eviş

Önerilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlık bu sefer düzenlendi.

Kural 11- Konu başlığı; konunun içeriğini özetlemelidir. lütfen yardım, acemiyim, acil ve benzeri şekilde olmamalıdır.. Bu tür başlıklarla açılan konuların forumda açık kalmasına izin verilmeyecektir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde sonradan takılan orjinal drl farlarda arada kendi kendine sellektör tarzı bişiler yapma gibi problemler duydum sanki . gerçi konudaki farlarında yükseklik ayarı olup olmadığı veya ne şekilde çalıştığınıda bilmiyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde sonradan takılan orjinal drl farlarda arada kendi kendine sellektör tarzı bişiler yapma gibi problemler duydum sanki . gerçi konudaki farlarında yükseklik ayarı olup olmadığı veya ne şekilde çalıştığınıda bilmiyoruz :)

anlık olarak açılıp kapanma yapma durumu var ancak bağlantı hatası/eksikliği nedeniyle. Far ile alakası yok. Bende yok mesela böyle birşey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlık bu sefer düzenlendi.

Kural 11- Konu başlığı; konunun içeriğini özetlemelidir. lütfen yardım, acemiyim, acil ve benzeri şekilde olmamalıdır.. Bu tür başlıklarla açılan konuların forumda açık kalmasına izin verilmeyecektir..

tmm dır  

arkadaşlar far  yazıyordu  ama  :D

1. linkte karanlık çekimde üstte düz beyaz gündüz lambası mı yanıyor, peki optik merceğin altındaki, altta sağa doğru kıvrılan led ler neyin nesi..

mehmet abi aslında arayıp sormak gerek  ve  sanki  led  var  tek tek görünüyormuş gibime geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. linkte karanlık çekimde üstte düz beyaz gündüz lambası mı yanıyor, peki optik merceğin altındaki, altta sağa doğru kıvrılan led ler neyin nesi..

meraklandım aradım sordum , servo motoru filan tam uyumlu imiş , farın etrafındakiler led , üzerindeki uzun çizgide neon oluyormuş ... 1200 tl 12 ay taksit yapabiliyormuş ... almanyadan geliyor ürün ... oralarda tanıdıkları olan varsa daha ucuzada getirtebilir diye düşünüyorum ...  bence kötü bir ürün değil ...  far yükseklik ayarı filan hepsi çalışıyor (servo uyumlu denilen olay)

fk'nın distribitörüymüş , çakma mal değil ....

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

meraklandım aradım sordum , servo motoru filan tam uyumlu imiş , farın etrafındakiler led , üzerindeki uzun çizgide neon oluyormuş ... 1200 tl 12 ay taksit yapabiliyormuş ... almanyadan geliyor ürün ... oralarda tanıdıkları olan varsa daha ucuzada getirtebilir diye düşünüyorum ...  bence kötü bir ürün değil ...  far yükseklik ayarı filan hepsi çalışıyor (servo uyumlu denilen olay)

fk'nın distribitörüymüş , çakma mal değil ....

Soru şu: Xenon kiti fiyata dahil mi değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

xenon kiti paketin içine dahil değil maalesef ... 

çok pahalı ürün aslında , kalitelimi yoksa fiyatı şişiriyorlar mı ? almanya fiyatına bakmak lazım ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.