Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sizce Hangisini Almaliyim Yardimlariniz İçin Simdiden Teşekkürler

Soner Kızılsu

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba hepinizin değerli vaktini aldım için uğraşıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 2010 tcdı focus II aracımı bugün sattım. şimdi ki sorunum ise yeni araç almam için çıkan karışıklık düşündüğüm modeller var sizin değerli yorumlarınızı ve siz olsanız hangisini alırsınız. ( BÜTCE 42.000TL ile 46.750 TL arası max)

1. 2012 Trend 1.6TDCi 95PS 4K  (2. el 41.000tl 43.000 TL arası)

2. 2013 Trend X 1.6I 125PS 4K (sıfır anahtar teslim 44.785 TL)

3. 2013 Trend X 1.0L EcoBoost 125PS 4K ( sıfır anahtar teslim 46.750 TL)

4. 2013 C-Max Trend 1.6i 125PS (sıfır anahtar teslim 46.715 TL)

5. 2013 C-Max Trend 1.0 EcoBoost 125PS (sıfır anahtar teslim 50.130 TL)

ABİLER, KARDEŞLER ARAÇALR BUNLAR AYIN 24 DEDÜĞÜNÜMVAR ARAÇ ALMAM GEREK Bİ EVLENEN KARDEŞİNİZE YARDIMIZN OLSUN YARIN SERVİSLERİ GEZMEYE BAŞLAYACAĞİM ADANADA GİZERLER, OTOKOÇ BİRMOT(İKİNCİ ELLE) SİZLERİ HERKONUDA BİLGİLENDİRİCEĞİM YARDIMLARIIZI BEKLİYOR İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium 1.0 Ecoboost HB Opak 49.xxx'e alabilme imkanınız olursa bunu alın bence :) 

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

YOLLADIĞINIZ ARACA DİECEK YOK ADI VOLVO TEK KELİME YETİYOR BEN ADANA BÖLGESİNDEN ARAÇLARA BAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA FİYAT KONUSUNDA YARDIMCI OLURSALAR OLMAZDA DAİL VOLVOYUDA OTOKOÇ GETİRİO SONUCTA

Yakup Çağatay bey gerçekten Titanium iyi bir seçenek ama araç fiyatını yukseltıyor Titanium seçeneği. 3 gün önce gizerlere gittiğimde satıştaki arkadaş sadece bahsettiği öğdüğü araç 1.6 benzinli araçtı ve artık trend modelleri kaldıracaklarını sadece Trendx modelleri piyasaya sunup cruise control ve bağzı ozellikleri hep içinde veriyorlar sızce bu listedeki araçlaran hangisi benim aracım olmalı binersem hem masrafı az olur hemde ben3 4 sene götürür diebiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın peki bana önere bileceğiniz hangi araçtır biz kalıplı bir alileyiz 5 kişi biner Toroslardan yaylaya klima açık çıkarız aracımı bugün 35.000 TL sattım hayırlı olsun ama 90 lık dizel banamısn demezdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kusura bakmayın peki bana önere bileceğiniz hangi araçtır biz kalıplı bir alileyiz 5 kişi biner Toroslardan yaylaya klima açık çıkarız aracımı bugün 35.000 TL sattım hayırlı olsun ama 90 lık dizel banamısn demezdi

Yeni Focus'a sığar mısınız baktınız mı ?

Bazıları dar diyor o yüzden. Benim tavsiyem turbo motor alın. Yani dizel veya eb. Araç için birşey diyemem fiyata bağlı yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıfırda dizel alma ihimalim yok 55 bin TL civarında fiyat çekiyorlar 2013 trend_X serisine 2012 2. el trend araçlar 42 bin TL daha makul düzeylerde seyir ediyor. Eb tan yana kalbim atıyor ama araba pazarındaki insanların 1 lt lik motora bakış açısı cok değişik 1.3 CDTI olan sedan 2012 model opel astra nın yüzüne bakmıyorlar 170 lerde tork veriyor die iste böyle oldunda bağlanıp gidip benzinli alıyorsun

Yakup Çağatay bey birde yetkili servis fiyatları tutarlılık varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinli alinacaksa kesinlikle 1.0 eb alin.

Hatta corum evluce otoda yaklasik bir bucuk ay kadar once trend x donanim hb beyaz renkli ve 2012 model bir arac vardi. 1.0 ebmotorlu 41.500 tl istemislerdi. Sorabilirsiniz. Cok hesapli bir fiyat.

Klima acik 5 kisi ole performansi dizelden sonra size ne hissettirir bilemem tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.