Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rampa Aşağı Inerken Fren Hid. Yağı Uyarısı

Guest Murat yılmaz

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Abi yağı biliyorum da nereye koyacağımı bilmiyorum :)

fakat 2-3 çeşit dot4 yağ var.. bulabilirseniz opette var mı bilmiyorum ama varsa opetten alın ford un istedi özelliği karşılıyor mu bakın(özelliği WSS-M6C65-A2), yoksa shell ve bosch var..karşılması gerek özellikler: ISO 4925 Class 6

class 6 nın diğerlerinde farkı daha yüksek kaynama noktasına sahip oluşu.. yeni nesil esp li araçlar için üretilmiş..

ben bosch class 4 aldım ama değerleri 6 ya yakın..

birde küçük bir ilaç şişesi hazırlayın, önce ona sonra arabaya.. kutudan konacak gibi değil. oto boyasına damlatmayın, damlarsa sürehi ile üzerine su dökün, silmeyin, akıtın

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

fakat 2-3 çeşit dot4 yağ var.. bulabilirseniz opette var mı bilmiyorum ama varsa opetten alın ford un istedi özelliği karşılıyor mu bakın(özelliği WSS-M6C65-A2), yoksa shell ve bosch var..karşılması gerek özellikler: ISO 4925 Class 6

class 6 nın diğerlerinde farkı daha yüksek kaynama noktasına sahip oluşu.. yeni nesil esp li araçlar için üretilmiş..

ben bosch class 4 aldım ama değerleri 6 ya yakın..

Opete bakarım mesai bitince bu kadar allengirli ise servise götürürüm arabayı :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Opete bakarım mesai bitince bu kadar allengirli ise servise götürürüm arabayı :)

bizim ekleyeceğiz yarım çay bardağı, sıkıntı olmaz.. ev-iş mesafe, hangisini yapmaya uygunsa onu yapın.. yeri akünün solu..beyaz hazne siyah kapak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bizim ekleyeceğiz yarım çay bardağı, sıkıntı olmaz.. ev-iş mesafe, hangisini yapmaya uygunsa onu yapın.. yeri akünün solu..beyaz hazne siyah kapak

Hazneyi buldum da max seviyesi falan görünmüyor burda :)

24ac900077e259a77faed46476f9f17e.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

başıma gelen bir olay tam isabet oldu bu gece saat 2 buçuk iskenderundayım emniyetten arkadaşlar beni arar acil dükkanı açman lazım diye bizimkileri aradım bende jeneretörün yakıtı bitmiş yakıtı karanlıkta koyarken kartel haznesine yağ koyulacak yere koymuşlar ve çalıştırmak istemişler yağ çubuğu çekili olması motoru kitlemeyi önledi ordan bütün duvarlar yağ oldu gittiler o saatte yağı değiştirdi bizimkiler kurtardık bir gün sonra kimsenin haberi olmadan odayı boyadılar :D :D :D

@Doğan Kurban,

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sakın Onur dan yardım isteme ama diyim. Sonra tüm yakıt sistemini temizlersin

oraya su koymuyor muyduk? :P  ben karışmam arabaya valla..yağı mı yokmuş suyu mu yokmuş...gitsin kardeşim araba :) gitmiyorsa bırakırım kaldığı yerde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hazneyi buldum da max seviyesi falan görünmüyor burda :)

seviye kapağın yan yüzeyinin hemen altındaki dışa kabarık yer.. dikkatlice baksanız görürsünüz..sol yanda beyaz bölümde, min max yazar, alt ve üst sınırı neredeyse aynı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.