Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Fiyat Sorunu

Cihan Buğdaycı

Soru

Merhaba focusclubtr ailesi,

Benim arabayi istemeyerekte olsa saticam.Km`nin 120.000`de olmasi yuzunden ailem sat sat diye basimin etini yemekteler.Bende gecen gun ozellikle satilmasin dige 41 kusurden sahibinden`e koydum.Tabiki arayan olmadi. :D  Piyasasina baktigimdada deli para isteyenler var.Suan 35 isteyende var 45 isteyende var.Size sormak istedim.Bizim arabalarin asagi yukari ederi nedir?

Benim arabayi bilmeyener icin.Arac 2010 model focus 1.6tdci titanium x paket.122.000km de sadece arka tampon boyali.Yani tampon disinda kazasiz belasiz bir araba.Sorun yaratabilecek turbo enjektorler iviri ziviri herseyi degisti.

Not:Bu sayfa ilan sayfasi degildir.Sadece fikir alma amacli actim.Benim hala satmaya niyetim yok eger baski artmazsa tabi. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Acikcasi ben sadece o sitenin degil butun piyasanin 10.000 Tl kadar yuksek oldugunu dusunuyorum.Bizim kasalarin en dolusunun max 27-28 yeni kasaninda en dolusunun cok dusuk km`sinin max 41-42 edicegini dusunuyorum.Ama piyasa bu haldeyken simdi ben kalkip 27.000`e verirsem enayilik olur. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

120 bin km deki araca kimse o parayı vermez ayrıca km den dolayı satmanız biraz daha zor gibi görünüyor fiyatını normallerinden daha uygun yazarsanız satılır..ayrıca  eski kasada x paket 3500tl ydi sıfır alınırken..2.elde kimse x pakete o kadar fark vermez.en fazla 1000-1500tl fazla verir.eğer aracınız 30-40  bin km de olsaydı o zaman 40-41 e satılabilirdi ...sizin araç ancak 37-38 e gider..birde 2010model olup 120 bin km de olmasıda satışı zorlaştırır bayağı...40-60 bin km arasındaki 2010 titanyum focuslar 39a falan gidiyor x pakette bin -binbesyüz yukarı 40-41 e gider siizn aracta 120 bin olduguna göre hesabı siz yapın artık !!

Dostum yaklaşık iki hafta önce 2010 benzin LPG li trend focusumu 31e sattım gram kusur yoktu Çelik jant park sensörleri Sony teyp vs ekstralarıda vardı

2010 dizel trendler 33-35 e gidiyorsa benzinlinin de 31 e gitmesi gayet normal bence 33-35bin e 2010   dizel varken tüplüye neden millet 33den fazla versinki.gayet normal fiyata gitmiş sizin araç .2010 da sıfır km sini 30 falan veriyorlardı 2010 trendleri hatta 2011 modelleri bile..zararsız satmışınız işte 

Acikcasi ben sadece o sitenin degil butun piyasanin 10.000 Tl kadar yuksek oldugunu dusunuyorum.Bizim kasalarin en dolusunun max 27-28 yeni kasaninda en dolusunun cok dusuk km`sinin max 41-42 edicegini dusunuyorum.Ama piyasa bu haldeyken simdi ben kalkip 27.000`e verirsem enayilik olur. :)

sitede 10 bin lira fazla mı gidiyormuş fiyatlar?? alakası yok bence sadece bazı satıcılar gerçek satıcı olmadığı için 1000-3000 bin yukarı yazıyor,onun dışında fiyatlar değerinde bence.bazılarıda ya satarsam diye siteye koyuyor aracını yüksek fiyattan.. sıfır en fulü 60 bin civarı olan focusun, 1-2 yasıne gelince  piyasasının 40-42 olması pek mantıklı gelmedi bana ayrıca sizin aracında 27-28 olması pek mantıklı degıl...45 bine 2-3 yıl önce alınan araç 3 yılda 22 bin lira deger mı kaybeder o ancak 2bin motor üzeri araçlarda olur  yada piyasa arabası olmayan arabada ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@çağlar çetinkaya, Hocam ilani kaldirdim yukardada yazdigim gibi satmaya zaten niyetim yoktu ben 41 gibi bir rakami satilmasin dige koymustum arayanda olmamisti  zaten evdeki sat baskisindan dolayi daha sonra 40`a cektim aramaya basladilar.Araca sokak arasi bir galeri 38 verdi km dusurup 60.000`lere cekip 42den acicak kapiyi.Normal alicilar 38,39.500 arasi teklif ettiler vermedim.Zaten minimum 200.000km kullanmaya niyetim var arabayi.  Sizinde dediginiz gibi bu fiyatlar uzerinden satilir gordugum kadariyla.Acikcasi km`den dolayida pek bir sikinti cekmedim arayanlar oldu fazlasiyla.

Ogretmenim benim demek istedigim suan sizinde benimde kullandigim arabalarin hepsi degerinden cok cok fazla fiyatlara gidiyor.Bence 45.000 tl`ye alinan arabanin normal sartlarda 120.000 130.000 km yapmis ustune 3-4 sene gectikten sonra 30.000 gibi bir rakama satilmasi gayet normaldir.Kaldiki bu yurtdisinda bu sekilde isler.Bizde araba fiyatlarinin sureki artmasi, igrenc vergilendirme sistemi , hala arabanin zor ulasilan bir ihtiyac malzemesi olmasindan ve hala arabaya yatirim gozuyle bakilmasindan dolayi ulkede arabalara evlat gozuyle bakiliyor.Ben samimiyetle soyluyorum ben kendi kullandigim arabaya normal sartlarda hicbir sekilde 38.000 tl vermem.Cunku o kadar parayi etmez ama ulkedeki durumdan dolayi malesef bu fiyatlara aliniyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@çağlar çetinkaya, Hocam ilani kaldirdim yukardada yazdigim gibi satmaya zaten niyetim yoktu ben 41 gibi bir rakami satilmasin dige koymustum arayanda olmamisti  zaten evdeki sat baskisindan dolayi daha sonra 40`a cektim aramaya basladilar.Araca sokak arasi bir galeri 38 verdi km dusurup 60.000`lere cekip 42den acicak kapiyi.Normal alicilar 38,39.500 arasi teklif ettiler vermedim.Zaten minimum 200.000km kullanmaya niyetim var arabayi.  Sizinde dediginiz gibi bu fiyatlar uzerinden satilir gordugum kadariyla.Acikcasi km`den dolayida pek bir sikinti cekmedim arayanlar oldu fazlasiyla.

Ogretmenim benim demek istedigim suan sizinde benimde kullandigim arabalarin hepsi degerinden cok cok fazla fiyatlara gidiyor.Bence 45.000 tl`ye alinan arabanin normal sartlarda 120.000 130.000 km yapmis ustune 3-4 sene gectikten sonra 30.000 gibi bir rakama satilmasi gayet normaldir.Kaldiki bu yurtdisinda bu sekilde isler.Bizde araba fiyatlarinin sureki artmasi, igrenc vergilendirme sistemi , hala arabanin zor ulasilan bir ihtiyac malzemesi olmasindan ve hala arabaya yatirim gozuyle bakilmasindan dolayi ulkede arabalara evlat gozuyle bakiliyor.Ben samimiyetle soyluyorum ben kendi kullandigim arabaya normal sartlarda hicbir sekilde 38.000 tl vermem.Cunku o kadar parayi etmez ama ulkedeki durumdan dolayi malesef bu fiyatlara aliniyor. 

bence iyi fiyat vermişler Cihan kardeş ,eğer satmaya niyetin varsa bence güzel fiyat satılabilir yani, km biraz daha artıkça satması daha da zorlaşır .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.