Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Boya

Muhammet Akyıldız

Soru

beyler aracımı park halindeyken çocuklar çizmiş bagaj kapağını ve arka tamponu ikiside komple boyancakmış pasta cila ile gitmez dediler.Ustalığı güzel olan boya ustası biliyorsanız istanbul ve civarı tavsiyelerinizi bekliyorum aracımın rengi gece grisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Auto Kingte boyatmak istemiyorum çünkü araca zarar veriyorlarmış araştırmalarıma göre herkez şikayetci.

ben hiç şikayetçi değilim , benim arabanın boyasıda zor olmasına ramen 10 numara yaptılar ... sonuç olarak dünyanın 1 numaralı boyacısınıda bulsan arkasından laf eden çok olur ...

artık interner bilgi çöplüğü oldu ve insanlarda okuduğu herşeye kendisi tecrube etmeden inanır oldu ... ben tecrube ettiğimi söylüyorum , aynı hasara birisi 1000 tl çekti , berisi 3 gün kalır dedi , autoking'e gittim en son ; hasar tespit yapıldı (gayet günümüze uygun ) , kararlaştırıldı ve gün alındı ; 5 kuruş harcamadan arabamı pırıl pırıl çıkarttılar ...  bukadar memnun kalacağımı zannetmiyordum , malum saçma yorumları bende okumuştum çünkü ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çünkü araca zarar veriyorlarmış araştırmalarıma göre herkez şikayetci.
Şikayet beklentilerle doğru orantılıdır ve bu konuda tüketicinin de karnesi hiç parlak değil. 

Benim de Autoking tecrübem dört dörtlük, marşpiyel altındaki ezilmeye tanınmayacak şekilde mini onarımdan hallettiler... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

autoking dönemsel olarak ve şubeden şubeye çok fark ediyor. bazen yapabileceklerinin üzerinde iş alıyorlar ve mahvediyorlar bazen ise son derece iyi iş çıkartıyorlar.

Çeşitli şubelerden hem iyi hem kötü tecrübelerim var, puntonun bir kapısı el kadar göçük sonrası bir ton koyu mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben hiç şikayetçi değilim , benim arabanın boyasıda zor olmasına ramen 10 numara yaptılar ... sonuç olarak dünyanın 1 numaralı boyacısınıda bulsan arkasından laf eden çok olur ...

artık interner bilgi çöplüğü oldu ve insanlarda okuduğu herşeye kendisi tecrube etmeden inanır oldu ... ben tecrube ettiğimi söylüyorum , aynı hasara birisi 1000 tl çekti , berisi 3 gün kalır dedi , autoking'e gittim en son ; hasar tespit yapıldı (gayet günümüze uygun ) , kararlaştırıldı ve gün alındı ; 5 kuruş harcamadan arabamı pırıl pırıl çıkarttılar ...  bukadar memnun kalacağımı zannetmiyordum , malum saçma yorumları bende okumuştum çünkü ... 

Umarım ihtiyacım olmaz ama aklımızda olsun; tecrübe önemli ve sizi oldukça memnun etmişler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.